gıdı bölgesinde sarkmalar

Gıdı Bölgesi Sarkmalarında Yeni Teknoloji J-Plasma

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Gıdı bölgesi sarkmalarında yeni teknoloji j plasma, bireylerin genetik faktörleri, deri elastikiyetinin bozulması, kilo alıp verme, güneş hasarı ve buna benzer nedenlerle erken zamanda deforme olabilip, aşağıya doğru sarkma gösteren ve kişinin bulunduğu yaştan daha ileri bir yaşta görünmesine neden olabilen yüzün en görünen kısımlarından bir tanesidir.

Boyun bölgesindeki gevşemeler özellikle gıdı bölgesi üzerinde deri kırışıklıkları, katlanmalar, yukarıdan aşağı ortaya çıkan çizgilenmeler, boyundaki dolgunluk, aşağı doğru sarkmalar şeklinde görülebilir.

Bu yüzden gıdı estetiği yapılmaktadır. Boyun bölgesindeki gevşekliğin ortadan kaldırılması için yüz ve boyun germe ameliyatı kombinasyonuyla buradaki gençleşmenin cerrahi olarak çözülebilmesi mümkündür.

Ancak ve tabii ki cerrahiye karar verebilmek bu ameliyatı düşünen kişi için oldukça zor olmaktadır. Çünkü kulak önünde ve arkasında kalıcı izler ortaya çıkabilmektedir.

Bunun yanında çok da doğal olmayabilecek görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi çekincelere sahip olan deri elastikiyeti çok bozulmamış bireylerde gıdı bölgesine uygulanacak j-plazma teknolojisi ile kişileri oldukça tatmin edebilen deride bir sıkılaşma ortaya çıkabilmektedir.

Bu işlemin ayrıntıları; gıdı bölgesinde yağlanma olan bireylerde öncelikli olarak bu yağın içine ses dalgalarını yansıtan Vaser Ultrasonik Liposuction cihazı ile bölgeye uygun süre ve enerjide bir uygulama yapılır.

Bu uygulamanın sonrasında bölgeye iki mm’lik bir boşluktan girilir.

İletişime Geç


Elimizle gıdı bölgesinde fazla olarak hissettiğimiz deri bolluğunun olduğu deri altı dokusuna plazma cihazı ile buradaki elastik lifleri kısaltıcı bir uygulama yapılır.

Bu uygulama tek bir seans olarak gerçekleştirilir. Ameliyathane koşullarında yapılır. Ameliyat esnasında sıkılaşmayı görüp hissedebilmekteyiz. Boyun bölgesinde yapılacak j plazma sıkılaştırma sonrası 1 haftalık bir korse kullanma sürecinden sonra günlük hayata geri dönülebilir.

Ameliyat sonrası dönem klasik yüz ve boyun germeye göre oldukça kolay atlatılan ve hızlı bir iyileşme gösteren bir işlemdir. İşlemden sonra deri altında kollojen yapımı bir yıl devam eder ve sıkılaşma giderek artar. Sonuç ise yıllarca kalıcı olmaktadır. Yaşlanma süreciyle normal olarak devam eder.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP