vajina estetiği niçin yapılmalıdır

Vajina Daraltma

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 5]

Vajina daraltma ameliyatı ile vajina genişlemesi tedavisi yapılabilir ve doğum yapmış kişilerin sıklıkla tercih ettiği estetik ameliyatlarından birisidir. Bu durum aynı zamanda bazı kişilerde genetik problem olarak görülmektedir. Genetik problem olarak görülmesi, ameliyatla düzeltilmeyeceği anlamına gelmez. Bu durumda kadınların vajinoplasti yani vajina daraltma ameliyatı olması gerekir.

Vajina daraltma ameliyatı sayesinde vajinanın daha sıkı bir hale gelmesi, mümkün olur. Birden fazla doğum yapmış kişilerde en sık görülen bu problem, cinsel hayatı da olumsuz etkilediğinden dolayı birçok kişinin bu ameliyatı olması gerekir.

Cinsel hayatını olumlu etkilemek isteyen kişilerin özellikle bu ameliyatı olması, fazlasıyla önemlidir. Her ne kadar vajina daraltma egzersizi yapılsa da, kalıcı bir çözüme ulaşmak biraz zor olabilmektedir.

Daraltma işlemi kalıcı bir çözümdür. Tekrar doğum yapılana kadar kişinin gevşeme hissetmesi, mümkün değildir. Sık cinsel ilişkiye girilmesi de vajinanın genişlemesine sebebiyet veren faktörler arasında yer almaktadır. Bu yüzden birçok kadın, genişliğe sebebiyet vermemek için farklı doğum alternatiflerine yönelmektedir. Farklı doğum alternatifleri, vajinadan gerçekleşmediğinden dolayı genişliğe sebebiyet vermiyor.

İletişime Geç


Vajina genişlemesi problemi yaşayan kişiler aynı zamanda birçok sorunla karşılaşmaktadır. İdrar kaçırma, vajina genişlemesi sebebiyle hijyen problemleri yaşama olası sorunlar arasında yer almaktadır.
 

Bu tarz sorunların yaşanmaması için kişilerin vajinoplasti yani vajina daraltma ameliyatı olması gerekir.
Vajina daraltma ameliyatı hem cinsel hayatı olumlu etkilerken, hem de kişinin hijyenik konuda olumlu etkilenmesine sebebiyet vermektedir.

Vajinoplasti
(Vajina Daraltma) Ameliyatı Nedir?

Vajinoplasti, cerrahi olarak vajinanın daralmasını sağlayan operasyondur. Operasyonun %100 başarılı sonuç vermesi, birçok kadının bu operasyondan faydalanmasına sebebiyet vermiştir.

Hijyenik açıdan olumlu etkilenmek, daha iyi bir cinsel hayata sahip olmak için kişiler bu ameliyatı olmaktadır. Vajina daraltma ameliyatı, bir diğer adıyla vajinoplasti olarak nitelendirilir.

Fazla doğum yapan kişilerin, vajina genişlemesi gibi problemleri yaşamasıyla bu ameliyatı olması gerekmektedir. Aksi taktirde kişinin cinsel hayatı olumsuz etkilenecek, aynı zamanda birçok hijyenik rahatsızlık söz konusu olacaktır.

Cinsel ilişki esnasında vajinadan fazlasıyla ses gelmesini sağlayan, vajinanın genişlemesidir. Vajina daraltma ameliyatından sonra kişilerin bu tarz sorunlarla karşılaşabilmesi mümkün değildir.

Vajina genişlemesi aynı zamanda genetik olarak görülen bir durumdur. Genetik olarak görülen bu durumu aşabilmek için genital bölge daraltma ameliyatının gerçekleşmesi gerekmektedir. Vajinadan bir parça dokunun alınması, arka kısmının dikilmesiyle vajinoplasti ameliyatı gerçekleşir. Ameliyatın bu şekilde gerçekleşmesi, kişinin daha sıkı bir vajinaya sahip olmasına yardımcı olacaktır.

vajina daraltma operasyonu nedir

Dikişler, kendiliğinden düşmekte ve kişi daha sıkı bir yapıya sahip olduğundan dolayı cinsel hayatı da, sağlığı da olumlu etkilenecektir. Bu işlemi sağlıksal açıdan da yaptırmak isteyen birçok kadın bulunmaktadır.

Kadınların özellikle doğumdan sonra hijyenik problemler yaşaması, sürekli ped takma gereksiniminde bulunması vajina genişliğinden kaynaklanan bir durumdur. Vajina genişliği, sürekli akıntının oluşmasına sebebiyet vermektedir.

Vajina daraltması her ne kadar bazı egzersizlerle yapılması mümkün olsa da, tatmin edici bir sonuca ulaşmak mümkün değildir. Kegel egzersizleriyle bu yapıya ulaşmaya çalışan kişilerin olumlu bir dönüt alamaması, kişilerin genital bölge daraltma ameliyatı olması gerektiğini gösterir.

Ameliyatın tamamlanması, kişinin cinsel sağlığını da koruma altına almaktadır. Cinsel sağlığın koruma altına alınması, olası cinsel hastalıklardan korunmaya da sebebiyet vermektedir.

Kişilerin vajina daraltma ameliyatından sonra daha sıkı bir yapıya ulaşması, kişinin sürekli akıntı problemleriyle karşılaşmasını engellemektedir. Cinsel hazzın daraltma işlemiyle üst seviyeye çıkartılması mümkündür.

vajina estetiği için vajinal bölge nasıl olmalıdır

Vajina daraltma operasyonu, aynı zamanda kişinin cinsel hazzını arttırabilecek niteliklere sahiptir. Bu niteliklere sahip olması ve çeşitli konularda avantaj sunması, ameliyatın tercih edilmesine sebebiyet veren faktörler arasında yer alıyor. Vajinadan birkaç parça dokunun alınması ve vajina arka duvarının dikilmesi, daraltılmasını sağlayan bir işlemdir. Bu sayede vajinoplasti ameliyatı gerçekleşir.  Kişinin kısa süre içerisinde sosyal hayatına dönebilmesi, ameliyatın avantajları arasında yer almaktadır.

Zaman kaybı yaşamak istemeyen kişilerin bu ameliyatı olması, kişinin hem cinsel hayatını koruma altına almakta, hem de kişinin cinsel sağlığını üst seviyeye çıkarmaktadır. Vajina genişlemesi gibi problemleri yaşayan kişilerin, cinsel sağlık açısından daha zayıf olduğunu dile getirmek gerekir. Hassasiyetin üst düzeyde olması, cinsel sağlığın da hassas bir yapıya ulaşması kişinin çeşitli problemlerle karşılaşmasına sebebiyet verir.
 

2021 yılı vajina daraltma fiyatları

Vajina Genişliğinin
Cinsel Hayata Zararları

  • Cinsel haz alamama
  • Enfeksiyon riski taşıma
  • İki tarafın cinsel hayatını olumsuz etkileme
  • Cinsel hayatın, psikolojik problemlere sebebiyet vermesi

Vajina genişliği, cinsel hazzı en aza indirgeyebilecek kadar kötü bir durumdur. Eşler arasında çeşitli problemlerin yaşanmasına sebebiyet vermektedir.

Cinsel ilişki sırasında iki tarafın da haz alamaması ve cinsel ilişkiden memnun kalmaması, olası problemler arasında yer almaktadır. Olası problemlerin bu kadar ciddi olması, birçok kişinin vajina daraltma ameliyatı olmasına sebebiyet vermiştir.

Vajina daraltma ameliyatı sonrasında kişilerin cinsel hayatına dönebilmesi ve cinsel hayatını olumlu hale getirebilmesi mümkün hale gelmektedir. Bu sayede iki tarafın da cinsel hayatından memnun kalması söz konusu olur. Tüm bunların yanı sıra kişiler, cinsel ilişki esnasında daha fazla haz alabilmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP