Labioplasti ameliyatı

Labioplasti Nedir?

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Labioplasti ameliyatı ile Kadınların genital bölgesinde yer alan iç dudak sarkması düzeltilebilir. Sarkan bölgenin ameliyatla alınması, genital bölgenin estetik görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Doğuştan veya sonradan kilo alma, vermelerde oluşan aynı zamanda çoklu doğumdan sonra iç dudak sarkmasının oluşmasıyla kişinin genital bölgesinden rahatsız olması mümkün hale gelir.

Doğuştan oluşan fazla sarkma, her vakitte kişinin rahatsızlık hissetmesine sebebiyet vermektedir. Genital bölgedeki sarkma aynı zamanda genital bölgenin fazla terlemesine, hijyenik problemler oluşturmasına sebebiyet veriyor. Kişinin sağlıklı bir yapıya ulaşabilmesi için labioplasti operasyonundan faydalanması gerekir.

Genital bölgedeki fazla sarkan dudağın kısaltılması, operasyon ile sağlanmakta ve kişi kısa süre içerisinde sosyal hayatına dönebilmektedir. Kişinin kısa süre içerisinde sosyal hayatına dönebilmesi, estetik operasyonunun avantajları arasında yer alıyor.
 

İç Dudak Sarkmasının Zararları

 • Hijyenik problemler
 • Cinsel hayatın olumsuz etkilenmesi
 • Genital bölgenin kötü görünmesi
 • İstenilen kıyafetin giyilememesi
 • Özgüven eksikliği yaşamak
 • Psikolojik rahatsızlık hissetmek
 • Genital bölgenin sağlıksal problemlerle karşılaşması

İç dudak sarkması, kişinin cinsel hayatından sosyal hayatına kadar olumsuz etkiler sunmaktadır. Olumsuz etkileri sonlandırabilmek adına kişinin, labioplasti ameliyatı olması gerekiyor. Kişinin küçüklükten, büyüklüğe kadar genital bölgesinde yaşadığı problemler; birçok problemi de beraberinde getirmektedir.

İletişime Geç


Cinsel hayatın olumsuz etkilenmesi, genital bölgenin fazla terlemesi, hijyenik problemlerin oluşması, iç çamaşır üzerinden sarkmanın belirgin olması çeşitli problemler arasında yer alıyor. Tüm bu problemlerin aşılabilmesi, labioplasti ameliyatıyla sağlanmaktadır.

Labioplasti ameliyatı sayesinde kişiler bu tarz problemlerden kurtulmakta ve kendi cinsel hayatına da olumlu etkiler sunmaktadır. İç dudak sarkması, her kadının yaşadığı problemler arasında yer almakta ve fazlasıyla probleme sebebiyet veren bir rahatsızlıktır.

İç dudağın asimetrik, fazlasıyla sarkık olması doğumdan sonra veya doğuştan gelen bir problem olarak nitelendirilmektedir. İç dudağın fazlasıyla sarkık olması, kişinin rahat bir şekilde kıyafet giyebilmesine engel olmaktadır.

Özellikle havuz, deniz ve buna benzer ortamlarda rahatsızlığın ön plana çıkması söz konusu olabiliyor. Tüm bu problemlerden kurtulabilmek için kişinin labioplasti ameliyatı ile sarkan bölgeyi kısaltabilmesi, mümkün hale gelmektedir.

Genital bölgenin hijyen açısından büyük risk taşıması, iç dudak sarkmasından kaynaklanmaktadır. İç dudak sarkması, tüm bunların yanı sıra tahriş ve kaşıntı yapabilmektedir.

Tahriş olması, kişinin hijyenik problemleri de yaşamasına ve sürekli ağrı çekmesine sebebiyet verebilmektedir. Kaşıntı ise genellikle iç dudak sarkmasının sebebiyet verdiği hijyenik problemlerden kaynaklanmaktadır.

labioplasti nedir

İç çamaşır üzerinden dudak sarkmasının belirgin olması, rahatsızlık oluşturan diğer durumlar arasında yer alıyor. Kişiler bu sarkık görüntüye sahip olduğundan dolayı psikolojik olarak birçok konuda problem yaşayabilmektedir.

Psikolojik açıdan problem yaşayan kişilerin, cinsel hayatı da olumsuz etkilenir. Tüm bunların yanı sıra kişinin psikolojik açıdan problem yaşaması, özgüven eksikliği ile karşılaşmasına sebebiyet verir.

Tüm bu problemlerin aşılabilmesi, labioplasti ameliyatı ile mümkün hale gelmektedir. Labioplasti ameliyatı sayesinde iç dudağın kısaltılması ve fazla olan bölgenin artık daha estetik bir görünüme kavuşması, mümkün hale gelecektir.

Bu sayede kişi artık bu tarz problemleri yaşamadan özgüven sahibi olabilecek ve rahat bir şekilde giyinebilmenin keyfini yaşayacaktır.

İç dudak sarkması, aynı zamanda cinsel hayatın olumsuz etkilenmesine sebebiyet vermektedir. İç dudak sarkmasının, giyilebilecek kıyafetleri engellemesi sosyal hayatın olumsuz etkilenmesini sağlar.

Bu yüzden kişiler, labioplasti ameliyatıyla kendi genital bölgesini estetik bir hale getirmek ister. İç dudak sarkması fazla olan kişilerin dar pantolon, etek ve mayo gibi kıyafetleri giyememesi; kişinin psikolojik problemlerle karşılaşmasını sağlamaktadır.

Cinsel hazza engel olan vajina sarkması, aynı zamanda orgazm güçlüğüne de sebebiyet verebiliyor. Cinsel hayata bu kadar olumsuz etki sunan problem, aşılması gereken bir problem olarak nitelendirilmektedir.

Labioplasti sayesinde cinsel ve sosyal hayatı olumlu etkilemek mümkündür. İç dudağın estetik bir görünüme ulaşması, kişinin özgüven sahibi olmasına yardımcı olur.

Labioplasti Ameliyatı
Hangi Durumlarda Yapılabilir?

İç Dudakların
Fazlasıyla Büyük Olması

İç dudakların fazlasıyla büyük olması, labioplasti ameliyatı ile küçük bir görünüme ulaşabilmesi mümkündür. Ameliyatın iç dudakları ve genital estetiği tamamen sağlayabilmesi, ameliyatın özellikleri ve sunduğu faydalar arasında yer almaktadır. İç dudakların fazlasıyla büyük olması, büyük ve küçük dudakların orantısız bir şekilde görünmesi; labioplasti ameliyatı gerektirir.
Kişi istediği kıyafeti giyemiyorsa ve çeşitli problemler yaşıyorsa mutlaka labioplasti ameliyatı ile bu duruma son vermesi gerekir.

İç dudakların fazlasıyla büyük olması, çeşitli hastalıklara sebebiyet verdiğinden dolayı kişilerin artık ameliyat vakti gelmiştir. Ameliyat vaktinin gelmesi, kişilerin daha estetik bir genital bölgeye sahip olabilmesine yardımcı olur. Kişinin sahip olduğu genital estetik, cinsel hayata ve sosyal hayata olumlu bir şekilde yansımaktadır.

İç Dudağın Sarkması

İç dudağın fazlasıyla sarkık olması doğuştan veya sonradan oluşan problemler arasında yer almaktadır. Doğuştan beri bu tarz problemler yaşayan kişilerin, labioplasti ameliyatı ile bu problemden kurtulması mümkün hale geliyor. Fazla doğum yapan kişilerin, iç dudak sarkması gibi estetik problemlerle karşılaşması birçok probleme de sebebiyet vermektedir.

Bu yüzden kişinin genital estetiğini sağlayabilmesi için labioplasti ameliyatı olması gerekir. Labioplasti, iç dudak sarkıklığının engellenmesine sebebiyet veren bir işlemdir.

Kişi kendi genital estetiğini sağlayarak; cinsel hayatını olumlu etkileyebilmekte ve genital bölgesinden rahatsız olabilecek bir psikolojiye sahip olmamaktadır.

Tüm bu avantajların sunulması, ameliyatın risksiz ve başarılı bir şekilde sonuçlanacağının göstergesi olarak nitelendiriliyor.

Fazlasıyla kilo alıp, veren kişilerin iç dudak sarkması yaşaması olası bir durumdur. Fazlasıyla doğum yapmış kişilerin özellikle bu tarz problemler yaşaması, cinsel hayatın da olumsuz etkilenmesine sebebiyet verir.

Bu tarz problemleri yaşamamak için kişilerin labioplasti operasyonuna dahil olması gerekir. Labioplasti ameliyatı sayesinde kişinin estetik bir genital görünüme ulaşması mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra kaza sonucu genital bölgenin sarkması, kişinin daha fazla rahatsız olmasına sebebiyet veriyor. Kişilerin yaşadığı bu problemler, birçok rahatsızlığa sebebiyet vermektedir.

Genital bölgenin sağlıksal problemlerle karşılaşması, kişinin rahatsızlık boyutunu arttırmaktadır. Hijyeni sağlayabilmek, tahriş olmasını engellemek, kaşıntıya sebebiyet vermemek için kişilerin mutlaka labioplasti ameliyatı olması şart haline gelmiştir.

İç Dudaklar Arasındaki
Orantısızlık veya Büyüklük Farkı

Vajina dudakları arasındaki orantısızlık, rahatsızlığa sebebiyet veren faktörler arasında yer almaktadır. Birçok insanda eşit olmasa bile genital bölgenin estetik görünmesini engellediğinden dolayı birçok kadın bu durumda labioplasti estetiği olmayı tercih eder. Kadınların ameliyatı tercih etmesi, hijyenik problemlerin engellenmesine sebebiyet veriyor. Hijyenik problemlerin engellenmesi, genital bölgede oluşan tahrişin ve kaşıntının önüne geçmektedir. Bu sayede kişi genital estetiği sağlarken aynı zamanda sağlıksal problemlerin önüne geçerek, daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olur. İç dudaklar arasındaki büyüklük farkı kişinin genital bölgesinin estetik olmadığını düşündürür. Bu durumlarda önerilen tek şey ise labioplasti ameliyatı olup, bu tarz problemlerden kurtulmaktır.

 

Labioplasti ameliyatı sayesinde tahrişi önlemek, kaşıntıya son vermek mümkündür. Kişinin yaşadığı estetik problemler, otuz dakika içerisinde son bulmakta ve kişi kısa süre içerisinde sosyal hayatına dönmektedir. Labioplasti ameliyatı, iç dudaklar arasındaki orantısızlığa son vermektedir. İç dudaklar arasındaki orantısızlık, bu sayede son bulmakta ve kişi istediği genital görünüme ulaşabilmenin keyfini yaşamaktadır.
Ameliyatın sunduğu bu avantajlar sayesinde daha estetik bir görünüme ulaşmak, hijyenik problemler yaşamamak mümkün hale gelir. İç çamaşır üzerinden fazlasıyla belirginlik varsa, labioplasti bu durumu engelleyecektir. Labioplasti, dudakların eşit olmasını sağlayabilecek bir işlemdir. Operasyonun otuz dakika içerisinde son bulması, kişinin sosyal hayatının olumsuz etkilenmesini tamamen engelleyerek; sosyal hayata odaklanmayı arttırır.

Labioplasti ameliyatı nasıl yapılır

İç Dudak Sarkması ve
Büyüklüğünü Kimlerde Görülür?

 • Doğuştan gelen bir durum olduğu için, bazı kişilerde doğuştan görülmektedir. Bunun hiçbir şekilde kendiliğinden düzeltilmesi mümkün değildir.
 • Fazlasıyla kilo alıp veren kişilerin iç dudak sarkması ve büyüklüğü yaşaması, söz konusu olabilir.
 • Zayıf olan kişilerde sık görülen bir rahatsızlıktır.
 • Fazlasıyla doğum travması geçiren kişilerin bu rahatsızlığı yaşaması söz konusu olabilmektedir.

Doğuştan iç dudak sarkması ve büyüklüğü gibi problemleri yaşayan kişilerin labioplasti ameliyatıyla bu duruma son vermesi mümkündür. Labioplasti hem büyüklüğü, hem de sarkık görüntüyü engelleyebilecek nitelikte bir ameliyat çeşididir. Ameliyatın otuz dakika içerisinde sonlanıp, başarılı bir şekilde sonuç vermesi ameliyatın sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

Bu tarz problemleri yaşayan kişilerin cinsel hayatta çeşitli problemlerle karşılaşması söz konusu olabilir. Orgazm güçlüğü, cinsel hayatın olumsuz etkilenmesi, hijyenik problemler, kokunun olması, terleme ve tahriş gibi problemler insanların cinsel hayatını olumsuz etkilemektedir. Tüm bu problemlerden kurtulmak isteyen kişiler, labioplasti ameliyatı için başvurmaktadır.

Labioplasti estetik operasyonu sayesinde kişiler, genital bölgesini estetik hale getirmekte aynı zamanda sağlık açısından oluşabilecek problemlerin önüne geçebilmektedir. Tüm bu problemlerin önüne ameliyat ile geçilebilmesi, ameliyatın tercih edilmesine sebebiyet veren faktörler arasında yer almaktadır. Ameliyat sonrasında kişi istediği şekilde hayatına devam edebilmektedir sadece iyileşme sürecini beklemesi gerekir. İyileşme süreci esnasında bazı hususlara dikkat edilmeli ve kişi bu hususları göz önünde bulundurarak hareket etmelidir.

Fazla kilo veren kişilerin, sarkma problemleri yaşaması mümkündür. İç dudağın fazlasıyla sarkması, hijyenik problemler oluşturması tahriş ve kaşıntıya sebebiyet vermektedir. İç dudağın büyüklüğü ve sarkması; iç çamaşır, mayo ve dar kıyafetlerde belirgin olduğundan dolayı kadınların rahatsız olması olağandır. Bu durumu atlatabilmek için labioplasti ameliyatı olmak gerekir. Labioplasti sayesinde birçok kadın genital estetiğini sağlamış ve genital açıdan sağlık problemleri yaşamayı tamamen engellemiştir.

Tahriş, kaşıntı ve türlü problemlerin söz konusu olması ameliyat sonrasında mümkün değildir. Ameliyat olan kişilerin bu tarz problemlere son vermesi sosyal hayatını aynı zamanda cinsel hayatını olumlu etkileyebilecek bir düzeydedir. Bu yüzden kişiler, rahatlıkla ameliyat olabilmektedir.

Labioplasti estetik operasyonu sayesinde kişiler, genital bölgesini estetik hale getirmekte aynı zamanda sağlık açısından oluşabilecek problemlerin önüne geçebilmektedir.

Tüm bu problemlerin önüne ameliyat ile geçilebilmesi, ameliyatın tercih edilmesine sebebiyet veren faktörler arasında yer almaktadır. Ameliyat sonrasında kişi istediği şekilde hayatına devam edebilmektedir sadece iyileşme sürecini beklemesi gerekir.

İyileşme süreci esnasında bazı hususlara dikkat edilmeli ve kişi bu hususları göz önünde bulundurarak hareket etmelidir.

İç dudak sarkması ve büyüklüğü gibi problemleri yaşayan kişiler aynı zamanda özgüven eksikliği yaşar. Özgüven eksikliğinin yaşanması, istenilen kıyafetlerin giyilememesi olası problemler arasında yer almaktadır.

Kişi labioplasti ameliyatı ile tüm bu problemlerin üstesinden gelebilir ve kendi cinsel aynı zamanda sosyal hayatını olumlu bir şekilde etkileyebilir.

Cinsel ve sosyal hayatın olumlu etkilenmesi söz konusu olabileceğinden dolayı kişiler rahat bir şekilde kendi genital bölgesini estetik görünüme ulaştırabilecektir.

 

Labioplasti estetik operasyonu, tüm genital estetiği sağlayabilecek kadar etkilidir. Operasyonun tüm bu nitelikleri taşıması ve avantajları sunması, insanların ameliyata güvenmesini ve ameliyatın risksiz bir şekilde başarılı sonuç verebileceğini göstermektedir.

Labioplasti
Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Lokal anestezi ile ameliyat toplamda otuz dakika sürmektedir. Eğer kişi fazlasıyla hassas ise genel anestezi tercih edilir. Doktor, kişinin bünyesine ve dayanıklılığına göre bu kararı vermektedir. Kişi sabahtan ameliyat olursa, akşama kadar toparlanabilir ve akşama kadar hastanede kalması gerekebilir. Bu durumun söz konusu olması, iyileşme sürecinin daha olumlu geçmesine sebebiyet vermektedir.

İşlemin yapılacağı dönemde adet olunmaması ve mümkünse kişinin adet döneminden sonra ameliyat olması gerekmektedir.

labioplasti fiyatları

Aksi taktirde hijyenik problemlerin oluşması söz konusu olacak ve kişi sağlıksal problemler yaşayacaktır. Adet döneminde olan kişinin ameliyat olması, büyük risk taşıdığından dolayı adet olunmayan dönemlerde ameliyat yapılır.

Lokal veya genel anestezi yapılsa bile kişi bir gece boyunca hastanede kalmaz. Sadece sabahtan akşama kadar kontrol altında tutulması gerekir. Kişi aynı gün içerisinde sosyal hayatına dönüş sağlayabilmekte ve sosyal hayatına uyum sağlayabilmektedir.

Ameliyat esnasında yapılan dikişlerin on gün sonrasında düşmesi mümkündür. Dikişler düşene kadar ve iyileşme süreci sonlanana kadar, kişinin tuvalet temizliğine dikkat etmesi gerekir. Ekstra hijyenik olunması, risklerin ortadan kalkmasına sebebiyet verecektir.

Kişi birkaç gün boyunca duş almamalıdır. Birkaç gün sonrasında alınabilse bile kişi suyun içerisinde uzun bir süre durmamalıdır. Küvette, havuzda, denizde uzun süre kalmak bölgenin şişmesine ve estetik probleme sebebiyet vermesi söz konusu olacak. İyileşme sürecinin olumsuz etkilenmesi, uzun süreli suda kalmakla mümkün hale gelir.

Aşırı nemli, enfeksiyonlu ortamlardan kaçınmak gerekir. İç çamaşırların belli süreçler içerisinde değişmesi oldukça önemlidir. Kişi hijyenik konulara dikkat etmezse birçok problem gün yüzüne çıkacaktır. İç çamaşır, genital bölge temizliği fazlasıyla önemlidir. Bölgenin hassas olması sebebiyle, genital bölgenin bakımına dikkat etmek gerekir. Enfeksiyon riski taşıyan şeylerden uzak durulmalıdır.

Labioplasti ameliyatında kan görülmesi pek mümkün değildir. Eğer kişinin özel bir hastalığı varsa bu konuya ilişkin, doktora dile getirmesi gerekir. Ameliyat öncesi yapılan kontrollerde kan değeri ve vücut yapısı düzgün olmayan kişiler ameliyat olamaz. Risk taşıyan hastaların ameliyat olması, doktorlar tarafından doğru görünmemekte ve nitelendirilmemektedir.
 

Labioplasti Ameliyatı Sonrasında
Dikkat Edilmesi Gerekenler

Labioplasti ameliyatı olan kişilerin mutlaka genital bölge ve tuvalet temizliğine dikkat etmesi gerekir.

Kişinin her gün iç çamaşırını değiştirmesi, oluşabilecek enfeksiyon risklerinin önüne geçer. Düzenli bir şekilde temizliğini yapan kişilerin enfeksiyon riskleriyle karşılaşması söz konusu değildir.

Bu yüzden kişilerin genital bölge bakımına dikkat etmesi, fazlasıyla önem taşımaktadır. Ameliyat edilen bölgenin fazlasıyla hassas olması, bakım gerektirmektedir.

Kolay enfeksiyon kapabilecek kadar hassas bir yapının oluşması, kişinin dikkatli olması gerektiğinin göstergesidir. Tüm bunların yanı sıra uzun süre boyunca havuzda, suda, denizde kalmak yasaklanır. Uzun süre boyunca bu tarz ortamlarda kalan kişilerin iyileşme süreci uzayacak aynı zamanda enfeksiyon problemleriyle karşı karşıya kalacaktır.

Üç haftadan sonra ve dikişlerin düşmesinin ertesinde kişiler, cinsel ilişkiye girebilir. Tekrardan doktora danışmak ve her zaman doktorla iletişim kurmak daha doğru bir karar olacaktır.

Kullanılan besinlerin alerji oluşturmaması ve genital bölgede akıntıya sebebiyet vermemesi gerekir. Genital bölgenin kan akıntısına ve farklı bir akıntıya sebebiyet vermesi, hijyenik problem oluşturmaktadır.

Labioplasti Sonrasında Ameliyatı
Sonrasında Duyu Kaybı Oluşur mu?

Labioplasti ameliyatı, cinsel hazzın engellenmesine sebebiyet vermemektedir ve duyu kaybı oluşturmamaktadır. Duyu kaybının oluşmaması, kişinin cinsel hayatını olumlu bir şekilde etkilediğinden dolayı herhangi bir problemin oluşması söz konusu değildir. Labioplasti estetiği sayesinde kişi kendi genital estetik olumlu etkilerken aynı zamanda cinsel hayatını da olumlu etkilemektedir.

Klitoris denilen cinsel haz bölgesinin zarar görmesi ve orada bulunan iç dudağın zarar görmesi mümkün değildir. Doktorlar tarafından bu konuya fazlasıyla dikkat edilmektedir. Çünkü doktorlar, cinsel hazza engel olacak ve riske sebebiyet verecek işlemlerden uzaklaşarak ameliyatı tamamlamaya çalışmaktadırlar.

Duyu kaybına sebebiyet veren hiçbir işlem, labioplasti ameliyatında görülmemektedir. Sadece fazla olan dudakların kısaltılması söz konusu olmaktadır. İç dudak sarkması ve büyüklüğü gibi problemleri yaşayan kişilerin cinsel haz noktasına zarar verilmemektedir. Duyu kaybının aksine duyunun daha da güçlenmesi söz konusu haline gelecektir.

Cinsel hayatında bu problemlerden ötürü sorun yaşayan kişiler, labioplasti ameliyatı sayesinde kendi genital estetiğini koruma altına almaktadır. Cinsel hayatın bu sayede olumlu etkilenmesi, kadının kendini çekici bulması söz konusu olmaktadır. Kişinin genital estetiğinin sağlanması, istediği genital görünüme ulaşabilmesi labioplasti ameliyatı sayesinde mümkün hale gelmektedir. Ameliyat olan kişiler kısa süre içerisinde iyileşmekte ve cinsel hayatına dönebilmekte, sosyal hayatında bir problem yaşamamaktadır.

Labioplasti Ameliyatı
Olmanın Avantajarı

 • Genital estetiği sağlama,
 • İç dudak sarkmasını düzeltme,
 • İç dudak büyüklüğünü düzeltme,
 • Hijyenik problemlerden kurtulma,
 • Tahriş ve kaşıntı gibi sorunlardan uzaklaşma,
 • Cinsel hayatı olumlu etkileme,
 • Psikolojik problemlerden kurtulma,
 • İstenilen kıyafetin giyilebilmesi labioplasti ameliyatının avantajları arasında yer almaktadır.

Labioplasti ameliyatı olan kişilerin, genital estetiğe ulaşabilmesi mümkündür. Kişinin bu tarz problemlerden ötürü cinsel hayatının olumsuz etkilenmesi, labioplasti ile son bulur. Kişinin tüm bu problemlerden kurtulabilmesi mümkün hale geldiğinden dolayı ameliyat sonrası memnuniyet duyması söz konusu olmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kişi istediği kıyafeti giyebilmekte ve sarkma gibi problemlerden kalıcı bir şekilde uzaklaşmaktadır.

Ameliyatın kalıcı bir çözüm sunması, geçici çözümlerden kurtulabilmeye yardımcı olur. Doğuştan veya sonradan oluşan iç dudak sarkması ve büyümesi, labioplasti ameliyatı ile son bulmaktadır. Ameliyat ile kısa süre içerisinde istenilen genital estetik oluşmakta ve kişi sosyal hayatını olumlu etkilemektedir. İç dudak sarkması ve büyüklüğü gibi problemleri olan kişiler, hijyenik problemler de yaşamaktadır.

Tahriş, kaşıntı ve çeşitli hijyen problemleri kişinin birçok hastalıkla karşılaşabilmesine sebebiyet verebilir. Bu tarz durumlardan kurtulmak isteyen kişiler labioplasti ameliyatı olmaktadır. Kişi tüm bunların yanı sıra fazlasıyla sarkık olan bölgeleri kısaltırken ve estetik görünüme kavuşurken, cinsel hayatını olumlu etkilemektedir. Dudakların daha düzgün bir yapıda olması, cinsel duyu organının olumlu etkilenmesine sebebiyet verir.

Yorumlar

1 Comment to “ Labioplasti Nedir? İç Dudak Estetik Ameliyatı”
 1. Emine says :Cevapla

  Mrb. Doktor bey! Ben Viyanadayim yaziyorum. Ic dudaklarimi (vulva) kücülttürmek istiyorum. Nasil yapabiliriz? Fiyat ne kadar? Saygilarimla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP