Berkay Şahin burun estetiği

Berkay Şahin’in
Burun Tedavisi

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Sayın Berkay Şahin’in bu hassas ve sanat hayatını etkileyebilecek zorlu operasyonunu Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Erdem Güven ve ekibi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Burun travması sonucu gündeme gelen ve medyaya akseden olay ile burun kırığı düzeltilmesi ameliyatı geçiren değerli sanatçımız Berkay Şahin mevcut olan durum nedeniyle Doç. Dr. Erdem Güven’e tedavisi için başvurmuştur.

Doç. Dr. Erdem Güven akademik hayatı boyunca, ortaya çıkan bu gibi öngörülemeyen durumlarda en hassas ve mesleğindeki en son gelişmeleri takip ederek tüm hastalarına yardımcı olmayı bir prensip olarak benimsemiş ve bu yoldan hiçbir zaman ayrılmamıştır.

Burun gerek estetik açıdan, gerekse fonksiyonlar açısından hayatımızda çok önemli rol oynamaktadır. Fonksiyon ve estetiğin bozulması hayat kalitesini çok etkilemektedir.

Ünlü sanatçımız Berkay Şahin’in burnunda oluşan travma sonucunda yapılan tomografi incelemelerinde çok parçalı kırıklar olduğu saptanmış olup durumun düzeltilmesi için kendisine ameliyat önerilmiştir.

Burunda fonksiyonel ve estetik bozukluğa yol açan bu durumdan dolayı ameliyat olmayı kabul etmiştir. Bu karar sonucunda burunda meydana gelen bozuklukları düzeltmek amacı ile burun cerrahisi alanındaki en yeni teknolojiler kullanılarak burnun şekil bozukluğu düzeltilmiş, burunda bulunan kırıklar eski yerine adapte edilmiştir.

Ameliyatın sonunda travmatik deformite düzeltilerek burun eski görüntüsüne kavuşturulmuştur.

İletişime Geç


Kırıkların iyileşmesi için de belli bir nekahat dönemine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu dönem kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 2-3 aylık bir süreci alabilmektedir.

Kırıkların yerlerine kaynaması tamamen gerçekleşince ses sanatçımız Berkay Şahin’in eski hayatına geri dönmesi en büyük isteğimiz ve temennimizdir.

Ekip olarak kendisine tüm imkanları ve hizmetleri sağlamaktan mutluluk duymaktayız.Sanatçımız sağlığına kavuşana kadar da ekip olarak kendisini kontrolümüz altında tutulacak ve burunda tam bir iyileşme olana kadar hastamıza tüm desteğimizi vereceğiz. Kendisinin sağlıklı bir şekilde ülkemiz sanat camiasına uzun yıllar hizmet vermesi bizleride mutlu edecektir.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP