annelik makyajı mommy makeover

Mommy Makeover
Annelik Makyajı Prosedürü

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 4.7]

Mommy Makeover yani Annelik Makyajı dediğimiz işlem; bayanlarımızın bir kısmı geçirdiği gebelikler sonrasında tekrar eski vücut yapılarına formlarına geri dönebilse de gebelik geçiren bayanların büyük bir kısmının vücutlarında deformasyonlar gözlenmektedir.

Mommy makeover vücutta olan deformasyonları gidermek ve tekrar mutlu bir görünüme ulaştırmak için yapılan estetiktir.

Anne göz ile görülemeyecek kadar küçük bir canlıyı kendi bedeni içinde aylarca büyüterek Dünya’ya getiren sadece doğurmak ile kalmayıp hayata da kazandıran bir melektir.

İleride nasıl bir insan olacağını, kime benzeyeceğini bilmeden karnındaki bebeği her şeyi pahasına koruyup,kollayan,besleyen bedenindeki geçici misafire ev sahipliğini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir fedakarlık örneğidir annelik.

Gebelik ve Gebelik Sonrası
Vücutta Oluşan Deformasyonlar Nelerdir?

Mommy makeover olarak da bilinen Annelik Estetiği Prosedürü de gebeliğe bağlı vücutta oluşan bu deformasyonları onarmayı amaçlar.

Böylece anne adaylarının korku ve endişelerini ortadan kaldırmak mümkün hale gelir.

İletişime Geç


Annelik Estetiği (Mommy makeover) Prosedüründe
Hangi Ameliyatlar Yapılır?

Ancak meme estetiği için emzirme döneminin bitmiş olması, karın estetiği içinse karın kasları ve rahim dokusunun toparlanmış olması gerekmektedir. Sizin için ameliyatınızın en uygun zamanını doktorunuz karar verecektir.

Sonuç olarak Annelik makyajı ameliyatı olarak adlandırılan bu süreçte doğum sonrası bayanlarımızda oluşan vücut deformasyonlarını kombine bir operasyon ile ortadan kaldırılıp annelik öncesi, döneme geri dönmesi sağlanabilir.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP