doğal meme görünümü nasıl olmalıdır

Estetik Ameliyat ile Yapılan Göğüs
Doğal Görünür mü?

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Meme kanseri sonrasında memenin ister tamamı alırsın, ister bir kısmı alırsın yapılacak onarım ameliyatlarındaki temel amacımız diğer alınmayan göğüs ile birebir simetrik ve doğal meme görünümü oluşturmak.

Buradaki amaç çerçevesinde hastaya en uygun teknik ve yöntem seçilir. Meme kanseri tedavisinde onarım iki temel şekilde yapılmaktadır.

Bir tanesi erken onarım, bir tanesi de geç onarım. Kanser ameliyatı ile eş zamanlı olarak hastaya yapılan işlemin adı erken onlarındır.

Ancak hastada daha ileri bir hastalık varsa bu hastadan hastaya değişir, bunu genellemek mümkün değildir.

Kişisel Bazda
Değerlendirmek Gerekir

Erken dönemde onarımı uygun değilse o zaman hastanın göğsü alınır hasta tedavilerini tamamlar ki bu tedaviler radyoterapi kemoterapi olabilir.

Hastanın tedavileri bittikten sonra hastaya kalıcı bir göğüs onarımı tekrar yapılır.

Buna da geç onarım adı verilmektedir. Bizim amacımız hastaya doğal meme görünümü oluşturmak.

İletişime Geç


İster kendi vücudundan yapalım, ister dışarıdan bir silikon kullanarak yapalım, balon yöntemini kullanalım dokuları şişirelim, daha sonra o balonu bir silikonla değiştirelim, değişik teknikler kullanılarak yapılan tüm onarım işlemlerinin sonucunda hastaya gerçekten doğal görünebilen bikini ile kullanılabilen, hastanın günlük yaşamında sanki kendi göğsüymüş şeklinde benimseyebileceği bir göğüs oluşturmaya çalışıyoruz zaten biz.

Burada önemli olan şu. Gerçekten bu işte tecrübeli doktor kendimizi emanet etmenizi öneriyorum.

Doktorlarımızın Hepsi Çok İyi Düzeyde Kendilerini Eğitiyorlar

Dünyada bu iş çok artmış durumda ve göğüs onarım ameliyatı her yaşta yapılabilir. Yani ben artık ileri bir yaşa geldim bu işi yaptırmayacağım demek doğru değil gerçekten her yaştaki hastaya bu işlemi çok rahatlıkla uygulayabiliyoruz.

Artık 70 yaşından sonra bile bu işlemler uygulanabiliyor. Bundan dolayı doğallığından yana hiçbir şüphe olmaması gerekir. Hastalarımız rahatlıkla bu işlemi yaptırabilirler.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Estetik Ameliyat İle Yapılan Göğüs Doğal Görünür Mü?

doğal meme görünümü yakalamak

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP