cilt-yenileme-uyugulaması

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Cilt bakımının düzenli olarak yapılması oldukça önemlidir. Cildin üst katmanın da oluşan yağ ve kirin derinlemesine temizlenmemesi kullanılacak olan tüm bakım ürünlerinin işlevini yerine getirememesine etki eder. Cildin temiz olmaması ile beraber kullanılan ürünler alt tabakaya geçiş sağlayamayarak bakım işlemlerinin de tamamlanmamasına neden olur.

Cildin temizlenmesi ve canlı bir görüntüye sahip olmasının yanı sıra uygulanan tüm bakım işlemlerinde etkisinin görülmesinde Hdyrafacial bakım işleminden yararlanılabilir. Hdyrafacial nedir sorusunun yanıtında derinlemesine yapılan cilt bakımı demek doğru olur.

Cildin ölü hücrelerde, kir ve yağdan arınmasını sağlayarak cildin nefes almasına destek olur. Hdyrafacial bakım uygulamasında kullanıma özel vakum cihazı ile el temas etmeden cilt temizliği yapılarak siyah noktaların ve ölü hücrenin de alınması mümkün olur.

Hdyrafacial uygulama alanları tüm yüz ve dekolte bölgesidir. Uygulama da genellikle ilk seansta cildin tamamının temizlenmesi mümkün olur.

Cildin tamamının temizlenmesinin mümkün olmaması durumunda ise bir hafta sonrasında ikinci seans gerçekleştirilebilir.

Hydrafacial hassas ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine uygulanabilir.

Her yaşta kadın ve erkek için uygulanabilen bu yöntem ile cildin sadece derinlemesine temizlenmesi değil aynı zamanda cilt tonunun eşitlenmesi, güneş leke tedavisi, ince çizgilerde dolgunluğun elde edilmesi ve cildin parlak ve sağlıklı olması sağlanır.

Uygulamada vakum ile temizlenme işlemleri akabinde ise bakıma geçilir. Böylelikle ciltten en alt tabakasına kadar tüm bakım ürünlerinin ulaşması sağlanarak bakım ürünlerinden istenen görevin gerçekleşmesi de mümkün olur.

İletişime Geç


Hdyrafacial Nasıl Uygulanır?

Hdyrafacial cilt bakım uygulaması ödüllü olan özel cihaz ve uygulama sırasında kullanılacak olan ürünler ile yapılmaktadır. Cilt bakım işlemleri için öncelikle özel bir solüsyon yüz ve dekolte bölgesine uygulanır. Solüsyon cildin daha kolay temizlenmesi ve arındırılması için cildin yumuşamasına destek olur.

Solüsyon uygulaması sonrasında ise özel vakum ile cildin siyah nokta, ölü hücre, kir ve yağdan arındırılması sağlanır.

Hdyrafacial cilt bakım uygulamasında el değmede işlem yapılmakta olup vakum işlemlerinde ise farklı renge sahip olan uçlar farklı ciltler için tercih edilerek tamamlanır. Vakum işlemi ile beraber derinlemesine temizlenen cilt nefes almaya başlar.

Hdyrafacial bakım işleminde vakum sonrası peeling yapılır. Bu işlem akabinde ise cildin ihtiyacına uygun özelliklere sahip olan özel kremler uygulanır. Cilt tonunun eşitlenmesi, güneş lekeleri, antioksidan desteği gibi uygulamaların sonrasında işlem led ışık uygulamasının ile tamamlanır ve aradığınız derinlemesine cilt temizliğine sahip olurken özel bakımdan da faydalanmanın avantajını elde edersiniz.

Hdyrafacial Uygulamasının Etkisi

Hdyrafacial uygulamasının avantajları son derece fazladır. Cildin ölü hücrelerden arındırılarak derinlemesine temizlenmesine etkili olmak ile beraber birçok cilt sorunun da tedavisinde etkilidir.

Hdyrafacial cilt bakım uygulamasının etkisini aynı gün hissedebilirsiniz.

Uygulama sonrasında hafif bir kızarıklık oluşmasının dışında herhangi bir yan etkisi olmamak ile beraber bu kızarıklıkta kısa sürede geçer.

Hdyrafacial cilt bakım uygulamasında istenen tedavinin gerçekleşmesi için 4 illa 6 seans önerilebilmektedir.

Cilt bakım işlemlerinde uygulamaya yer açarak cildin derinlemesine temizlenmesinden yararlanabilirsiniz.

Uygulama ile cildinizin nefes alması sağlanırken ayrıca günlük yaşantıda uyguladığınız ürünlerinde etkisini görebileceksiniz.

Hdyrafacial Uygulaması Acı Yapar mı?

Hdyrafacial cilt bakım uygulaması ile canlı, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Ödüllü özel cihaz ile gerçekleştirilecek olan uygulamalarda herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmez. Cilt tipine ve uygulamaya göre değişen farklı vakum uçlarından yararlanılarak dekolte bölgesinden yüz alanına kadar derinlemesine bir temizliğin gerçekleştirilmesi mümkün olur.

Alt Çene Geriliği Ameliyatı

Alt çene geriliği ameliyatı öncesinde ortodontik işlem uygulanarak dişlerin ideal konuma gelmesi sağlanır. Ameliyat uygulamasında alt çene gelişimin ya da üsttün fazla gelişme sorununa bağlı olarak işlemlere yer verilir.

Tel, vida ya da uygun bazı aparatların kullanılması da gerekebilmektedir. Ameliyat sırasında tüm kesiklerin ağız içinde yapılması nedeni ile estetik açıdan herhangi bir sorun ile karşılaşılmaktadır. Gerekli olan tüm uygulamaların yapılması sonrasında ameliyat sona erer. Tedavide ameliyat öncesinde ve sonrasında da diş teli kullanımına yer açılması da tavsiye edilmektedir.

Hdyrafacial Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Hdyrafacial cilt bakım uygulaması son yıllarda en çok tercih edilen işlemdir. Cildin ölü hücreden arındırılmasını sağlarken siyah noktaların temizlenmesi ve gözeneklerin sıkılaşmasında destek sunan uygulama aynı zamanda yaşlanma etkilerine karşı da olumlu etki sunar.

İşlemler belli bir uygulama sırasında göre gerçekleştirilir. Solüsyon, vakum, peeling işlemlerinin yanı sıra uygulamada kullanıma yer açılan özel bakım kremleri ve led ışık uygulaması ile beraber sona erer. Uygulamanın süresi ise ortalama 40 dakikadır.

Hdyrafacial cilt bakımı işlemi ile ilgili olarak cihazın ve kullanılan ürünlerin orijinalliğine dikkat edilmesi önerilir. İşlem orijinal ürün ve cihaz ile gerçekleştirilmesi durumunda cilde herhangi bir zarar vermemek ile beraber cildin ideal formuna da kavuşmasına destek olur.

Hdyrafacial Uygulaması Hangi Aralıklar ile Yapılmalı?

Hdyrafacial seansları uygulama yapılacak olan cilde ve cilt sorunlarına göre değişim göstermektedir. Genellikle tek seansta istenen ışıltının ve sağlıklı görüntünün elde edilmesi sağlanarak aylık olarak bakıma yer açılması önerilmektedir.

Ciltte yaşanan sorunun kaynağına ya da cildin tam olarak temizlenememesine bağlı olarak seanslar haftalık aralıklar ile 4 ya da 6 seans olarak belirlenebilir.

Seansların bu aralıklar ile yapılması sonrasında ciltte istenen etki yakalanması mümkün olur. Belirlenen seansların tamamlanması ile beraber aylık olarak cilt bakım işlemlerine yer açılarak cildin formunu kazanması ve istenen cilt güzelliğinin elde edilmesi sağlanabilir.

Hdyrafacial Cilt Bakımı Kimlere Uygulanmaz?

Hdyrafacial cilt bakım uygulaması her cilt tipine uygulanabilir olması ile de sıklıkla tercih ediliyor. Hdyrafacial cilt bakım uygulamasının gerçekleştirilmesi işlemlerinde uygulamada her ne kadar yaş sınırı olmasa da belli yaş altında uygulama gerçekleştirilmemektedir.

Hdyrafacial kimlere uygulanmaz sorusunun yanıtında hamilelerde ve ciltte açık yaraların bulunması veya güneş yanıklarının yer alması durumlarda işlemin yapılması tavsiye edilmez, demek doğru olacaktır.

Hdyrafacial Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Etmeli?

Hdyrafacial bakım uygulaması ile cildinizde yenilenme sağlanırken cilt tonunda eşitlik, ince çizgilerde azalma, gözeneklerde sıkılaşma, güneş lekelerinin giderilmesi mümkün olur. Her cilt tipi için uygulanabilen bakım aynı zamanda kadın ve erkek fark etmeksizin her yaşta bireylere uygulanmaktadır.

İşlemler sorasında uygulanan solüsyon, krem ve vakum uygulamaları ile beraber istenen cilt berraklığı, elastiklik ve canlılık elde edilir. Hdyrafacial cilt bakım uygulamasının yapılması sonrasında ise mümkün ise güneşe direk olarak maruz kalınmaması önerilmektedir.Cildin derinlemesine temizlenmiş olması ve uygulanan özle kremlerinde cilde gün içinde nüfus edebilmesi içinde su ile temas edilmemesi de tavsiye edilmektedir.

Hdyrafacial uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gerekenler arasında işlemler sonrasında makyajın yapılmaması da istenir. Hdyrafacial bakım işleminin ertesi günü ise makyaj yapılarak günlük işlere kalındığı yerden devam edilebilir. Hdyrafacial cilt bakım uygulaması sonrasında işlem ile beraber önerilen cilt bakım ürünlerinin düzenli olarak kullanılması ise cildinizin kısa süre içinde istediğiniz tazeliğe ve berraklığa sahip olması sağlanabilir. Kullanımı önerilen cilt bakım ürünleri ile aynı zamanda cildinizde oluşan berraklık daha uzun süre devem edip yaşanan herhangi bir cilt sorunu var ise bununda giderilmesi mümkün olur.

Hdyrafacial cilt bakım uygulaması sonrasında aynı zamanda çok tozlu alanlarda da bulunulmaması önerilir. Uygulama sonrasında dikkat edilmesi gerekenler uygulama günü için geçerli olup ertesi günü makyaj dâhil olmak üzere günlük rutine dönülebilmektedir. İşlemler sonrasına kullanımı önerilen ürünlerinde düzenli kullanımına ertesi günü başlanabilir. Cildinizde derinlemesine temizliğin yanı sıra cilt problemlerinde arınmış bir tene sahip olmak için Hdyrafacial cilt bakımına yer açabilirsiniz.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP