Fox Eyes Estetiği: Ünlülerden İlham Alan Yeni Güzellik Trendi

Abartılı bir kaş kuyruğu ile çarpıcı tilki ve kedi benzeri gözleri mi arzuluyorsunuz?

Fox eyes, size çarpıcı badem şeklindeki gözler ve doğal, çekici bir kaldırma sağlamak için tasarlanmıştır. Makyaj trendlerinden ilham alıyor, ancak ameliyatsız estetik onu bir sonraki seviyeye taşıyor.

Tilki gözü estetiği aynı zamanda gençleşmiş bir etki için göz bölgesini kaldırmak ve düşük göz kapaklarıyla mücadele etmek için de kullanılabilir.

İp Kaldırma İle Tilki Göz Görünümü?

İp kaldırma, bir doktorun ameliyatsız bir yüz germe etkisini vermek için cilt altında çözülebilir iplikler ördüğü tıbbi bir işlemdir.

Nazikçe çekildiğinde, bu iplikler yüz hatlarını eski haline getirir ve ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatır.

İplikler, bileşimleri nedeniyle kollajen üretimini uyarmaya ve yaşlanma ile kaybedilen hacmi geri kazanmaya yardımcı olur.

Ayrıca ipler, vücudun diğer bölgelerinde de sarkan cildi sıkılaştırmada etkili olabilir. İplik kaldırmalı sonuçlar geçicidir.

İletişime Geç


Zamanla, vücudunuz iplikleri güvenli ve yavaşça çözer, bu noktada tekrar prosedürü düşünebilirsiniz.

Sonuçlar tipik olarak yaklaşık bir yıl sürer, ancak bu bireyler arasında farklılık gösterir ve yaşam tarzı gibi dış faktörlerden etkilenebilir.

Ameliyatsız bir kaş kaldırma sağlamak için sık sık ipler kullanılır. Bu, alın çizgilerini, kaz ayaklarını yumuşatır, fox eyes gençleşmiş, tazelenmiş bir görünüm için gözleri açar.

Tilki Gözler

Tilki göz estetiği, bu popüler güzellik ve makyaj trendinden ilham alan bir kaş kaldırma çeşididir.

Doktor iplikleri, gözün dış köşelerini şakaklara doğru kaldıracak şekilde yerleştirir, bu da gözleri uzatır ve göz kapaklarını açar.

Bu, nazik, çekici bir kaldırma ile badem benzeri bir şekil oluşturur. Etkisi, adından da anlaşılacağı gibi, oldukça tilki ve kedi benzeri.

Bununla birlikte, sonuç yine de doğaldır ve gerektiği kadar ince veya dramatik olabilir. Aynı zamanda harika bir yaşlanma karşıtı seçenek olabilir.

Gerçekten de, göz çevresini daha eksiksiz bir şekilde gençleştirmek istiyorsanız, ince ayar aynı anda kaş alanını kaldırabilir.

Tilki gözleri genç hastalar (20'li ve 30'lu yaşlardaki kadınlar) arasında popüler olsa da, sarkık veya kukuletalı göz kapakları gibi yaşlanma endişelerini de düzeltebilir.

Her zaman kendi hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanan şaşırtıcı derecede çok yönlü bir tedavidir!

İplik Kaldırma Ve Cerrahi Seçenekler

Fox göz estetiği, minimal invaziv bir prosedürdür, yani ameliyatın hiçbir endişesi, maliyeti veya zorlukları yoktur.

Göz kaldırma işleminin cerrahi eşdeğeri, Blefaroplasti olarak bilinen bir prosedürdür. Blefaroplasti ile cerrah, doğrudan göz kapaklarına kesiler yaparak fazla deriyi ve yaşlanan kası alır.

İpli kaldırma çok daha ekonomik, daha az travmatik ve çok daha çok yönlü. İplik kaldırmalarla kesim, neşter ve dikiş olmaz. Prosedürler nispeten kısadır (bir saatten az) ve ağrısızdır.

Arıza süresi minimumdur ve iki hafta içinde tamamen iyileşirsiniz ve gözlerinize sadece güzel ve doğal bir kaldırma sağlar.

Önemli olan, Fox Eyes Lift ile alınan sonuçlar geçicidir. Ayrıca, her ince ayar size göre uyarlanmıştır.

İstediğiniz kadar incelikli veya abartılı da gidebilirsiniz. Her zaman ilk etapta daha azını tercih etmenizi tavsiye ederiz ve ayrıca gerekirse etkiyi artırabilirsiniz.

Tilki Gözler Benim İçin Doğru Mu?

Etkileri ışıltılıdır, ancak kaş ve göz çevresinde yaşlanma konusunda endişeleriniz varsa mükemmel bir seçenek de olabilir.

Fox Eyes Lift'in giderek daha çok sorulan bir değişiklik olduğunu söylemek yeterlidir.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP