microair sistemin avantajları

MicroAir

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 4.8]

MicroAir sistem nedir diye sorarsak yağların çekilmesi için power assisted liposuction sistemi veya bizim de kullandığımız bu sistem amerikan yapımı bir cihaz ve şu anda yağların daha düzgün alınmasını sağlıyor.

Özellikle basen ve bel bölgesinde bu yağların düzenli olarak alınmasıyla o bölgelerin daha güzel şekillendirilmesini sağlıyor.

Erkeklerde six pack kadınlarda tripack dediğimiz karın bölgesindeki sportif görünümün ortaya çıkarılmasında da bize yardımcı oluyor. Basen bölgesinde de çukur oluşmasını engelliyor.

Bu şekilde yaptığımız teknolojik yöntemlerle vücudun 3 boyutlu şekillendirilmesi sağlanır. Özellikle bacak iç yüzlerinde, diz altında çarpık bacakların düzeltilmesini sağlayabiliyoruz.

Bunun yanında popoya yağ enjeksiyonu adını verdiğimiz brezilya poposu veya daha yuvarlak, çıkık popo elde etmek için de enjekte edebiliriz.

Bu bölgenin daha iri dışarıya doğru daha çıkık ve kaldırılmış bir görünüme ulaşmasını sağlayabiliyoruz.

Vücut Şekillendirme Sistemleri

Vücut şekillendirme ve yağların yeniden düzenlenme sistemlerinden bahsetmek istersek, bunların içine vaser liposuction, ultrasonic liposuctionlar, power assisted liposuction veya lipomatik sistemleri, microair sistem ve lazer sistemleri girmekte.

İletişime Geç


Microair bu şekilde ortaya çıkacak vaser ultrasonic liposuction sistemleriyle vücudumuzda şekillendirme özellikle bayanlarda belin oyuntusunun ortaya çıkarılması, bel bölgesindeki bu simit dediğimiz bölgenin sırta kadar alınması sırttaki katlantıların düzeltilmesidir.

Bu katlantının giderilmesiyle hastalarımız gerçekten çok mutlu oluyor. Bunun dışında bel bölgesinin tamamen düzeltilmesi için o bölgeye vaser uygulanır.

Erkeklerde sixpack görüntüsünün verilmesi vaser liposuctionla mümkün olmakta. Tabi vaser sadece yağları parçalıyor, yağların vücuttan daha düzenli alınabilmesi için power assisted liposuction adını verdiğimiz güç destekli liposuction gerekmektedir.

Bunun yanında kollarda da aynı şekilde vaser ve mikroair kombinasyonuyla kolların daha sportif görünmesini de sağlayabilmekteyiz.

Bu vaser cihazı gıdıya uygulanarak double chin dediğimiz çift çene olayını ortadan kaldırmak ve gıdı bölgesinin düzeltilmesi için de kullanılabilmektedir.

Kol altlarına uygulandığı zaman kol altındaki sarkıkları toparlayabilmekte. Bu şekilde sırta uygulanıp sırttaki katlantıların düzelmesini sağlayabilmektedir.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP