microair sistemin avantajları

MicroAir

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.7]

MicroAir sistem nedir diye sorarsak yağların çekilmesi için power assisted liposuction sistemi veya bizim de kullandığımız bu sistem Amerikan yapımı bir cihaz ve şu anda yağların daha düzgün düzenli alınmasını sağlıyor.

Özellikle basen ve bel bölgesinde bu yağların düzenli olarak alınmasıyla o bölgelerin daha güzel şekillendirilmesini sağlıyor. Erkeklerde six pack kadınlarda tripack dediğimiz karın bölgesindeki sportif görünümün ortaya çıkarılmasında da bize yardımcı oluyor.

Basen bölgesinde de çukur oluşmasını engelliyor. Bu şekilde yaptığımız teknolojik yöntemlerle vücudun 3 boyutlu şekillendirilmesi sağlanırken özellikle bacak iç yüzlerinde diz altında çarpık bacakların düzeltilmesi bu aldığımız yağların bir yerde biriktirilmesi filtre edilmesi kök hücreyle kombine edilmesi ve buraya enjekte edilmesiyle bacağın da düzelmesini sağlayabiliyoruz.

Bunun yanında popoya yağ enjeksiyonu adını verdiğimiz Brazilian buttock lift dediğimiz Brezilya poposu veya daha yuvarlak ve çıkık popo elde etmek için de aldığımız yağları biriktirip popo bölgesine enjekte ederek bu bölgenin daha diri dışarıya doğru daha çıkık ve kaldırılmış bir görünüme ulaşmasını sağlayabiliyoruz.

Vücut Şekillendirme Sistemleri

Vücut şekillendirme ve yağların yeniden düzenlenme sistemlerinden bahsetmek istersek, bunların içine vaser liposuction, ultrasonic liposuctionlar, power assisted liposuction veya lipomatik sistemleri, microair sistem ve lazer sistemleri girmekte.

İletişime Geç

Microair bu şekilde ortaya çıkacak vaser ultrasonic liposuction sistemleriyle vücudumuzda şekillendirme özellikle bayanlarda belin oyuntusunun ortaya çıkarılması, bel bölgesindeki bu simit dediğimiz bölgenin sırta kadar alınması sırttaki katlantıların düzeltilmesi, özellikle sütyen çizgisinde koltuk altında ortaya çıkan buradaki katlantının ve şişliğin ortadan kaldırılması.

Bu katlantının giderilmesiyle hastalarımız gerçekten çok rahatsız oluyor bunların da gayet güzel bir form aldığını görüyoruz. Bunun dışında bel bölgesinin tamamen düzeltilmesi için o bölgeye uygulanacak vaser ile belin inceltilmesi.

Karın bölgesinde sportif bir görüntünün ortaya çıkarılması için karın bölgesinin yan kısımlarının boşaltılması üst kısmının ortasında bir çizgi ortaya çıkarılması ve sportif bir karın görüntüsü bayanlar için.

Erkeklerde sixpack görüntüsünün verilmesi vaser liposuctionla mümkün olmakta. Tabi vaser sadece yağları parçalıyor, yağların vücuttan daha düzenli alınabilmesi için power assisted liposuction adını verdiğimiz güç destekli liposuction yani hareketli bir kanül dediğimiz çelik boru vasıtasıyla bu yağların çekilmesi de daha sonrasında gerekmekte.

Bunun yanında kollarda da aynı şekilde vaser ve mikroair kombinasyonuyla kolların daha sportif görünmesini de sağlayabilmekteyiz. Bu vaser cihazı gıdıya uygulanarak double chin dediğimiz çift çene olayını ortadan kaldırmak ve gıdı bölgesinin düzeltilmesi için de kullanılabilmekte.

Kol altlarına uygulandığı zaman kol altındaki sarkıkları toparlayabilmekte. Bu şekilde sırta uygulanıp sırttaki katlantıların düzelmesini sağlayabilmekte. Tüm vücuda yağ mühendisliği sistemiyle vücudun 3 boyutlu şekillendirilmesi ve istenilen şekle gelmesi sağlanabilmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP