jalupro v-lift super hydro kullanımı

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 4.3]

Jalupro V-Lift Super Hydro

Zaman içerisinde incelen, kırışan ya da lekelenen ciltlerin, günümüzde ameliyatsız yöntemler ile yenilenmesi mümkün. İçerisinde hyaluronik asit, çeşitli aminoasitler ve yaşlanmayı geciktiren peptitler bulunan Jalupro V-Lift Super Hydro ciltteki nemin korunmasına yardımcı olacak canlı ve dolgun görünmesini sağlar.

Cilt gençleştirme konusundaki en doğal yöntemlerden biri olarak kabul edilen Jalupro V-Lift Super Hydro güçlü bir lifting etkisi yaratır ve olumlu etkileri ilk seanstan itibaren görülmeye başlanır.

Jalupro V-Lift Super Hydro Nedir?

Jalupro V-Lift Super Hydro İsviçre menşeli bir firma tarafından 2006 yılında geliştirilmiş olan bir gençlik aşısı formülüdür.

Türkiye’de de Sağlık Bakanlığı onayı bulunan bu gençlik aşısı cildin nemlenmesini, onarılmasını ve sıkılaşmasını sağlar.

Yalnızca tek seansta lifting etkisi yaratan bu formülün uygulaması 6 ila 12 aylık zaman dilimlerinde 6+1 nokta şeklinde gerçekleştirilir.

Uygulama sonrası yapılan masaj ile uygulamanın etkileri anlık olarak görülebilmektedir.

Medikal estetik bir işlem olan Jalupro V-Lift Super Hydro, ciltte kolajen miktarının azalmasına bağlı olarak ortaya çıkan hemen hemen tüm olumsuzlukların giderilmesi konusunda son derece etkilidir.

Jalupro V-Lift Super Hydro aynı zamanda Jalupro serum ya da Jalupro H100 gibi isimlerle de bilinir.

İletişime Geç


Jalupro V-Lift Super Hydro Neler İçerir?

Jalupro V-Lift Super Hydro içerisinde cildi nem bakımından zenginleştirerek güçlü bir lifting etkisi yaratan 80 miligram hibrit hyaluronik asit bulunur.

Ayrıca kolajen ve elastin sentezini destekleyerek kuvvetlendiren glycine, lysine, proline, leucine, alanine, arginine ve valine olmak üzere 7 farklı amino asit içeren Jalupro V-Lift Super Hydro, dejeneratif değişikliklere üzerinde yavaşlatıcı ve onarıcı bir etkisi bulunan Oligopeptide 24, acetiyl decapeptide 3 ve acetiyl tetrapeptide 5 olmak üzere 3 farklı peptit türü içerir.

Söz konusu içeriğin tamamı vücuda nem sağlayan temel maddelerden oluşur. Proteinin yapı taşı olan amino asitler cilt üzerindeki yaşlanmayı engeller.

Amino asitlerin küçük zincirleri olan peptitler ise fibroblastlara sinyal gösterir ve kolajen üretimini destekler.

Jalupro V-Lift Super Hydro’nun Avantajları Nelerdir?

Kırışıklıklar ve sarkma yaşlılığın en önemli belirtileridir. Bu gibi sorunların önlenmesi adına güçlü bir lifting etkisi sunan Jalupro V-Lift Super Hydro gençlik aşısı uygulamasının sağladığı avantajlar şunlardır:

 • Cildin nemlenmesini sağlar,
 • Aminoasit ve peptit içeriği sayesinde moleküler sorunların azalmasına yardımcı olur,
 • Kolajen sentezini ve fibroblast üretimini destekler,
 • Kolajen yıkımını azaltır, cildin beslenmesini kuvvetlendirir,
 • Yavaşlamış olan hücresel yapılanmayı tetikler,
 • Matlaşan cilde canlılık kazandırır,
 • Göz çevresinde beliren morlukların ya da koyu halkaların giderilmesi ve göz çevresine esneklik kazandırılması konusunda etkilidir,
 • Kırışıklık ve sarkmaları toparlanmasına yardımcı olur,
 • Akne, iz ya da lekelerin giderilmesi için uygulanabilir,
 • Etkileri hemen ortaya çıkar ve bir yıla kadar sürebilir,
 • Ameliyatsız bir yöntem olduğundan hemen günlük yaşama dönülebilir.

Jalupro V-Lift Super Hydro, cilt üzerinde meydana gelen sorunlardan ameliyatsız şekilde kurtulmak için isteyen herkes için idealdir.

Jalupro V-Lift Super Hydro
Nasıl Uygulanır?

Derin dermis bölgesine 6+1 nokta yöntemi ile uygulanan Jalupro V-Lift Super Hydro, hastaların tercihine ve doktorların tavsiyesine göre lokal anestezik krem ya da buz uygulaması desteği ile uygulanabilir.

Jalupro V-Lift Super Hydro tedavisi genellikle yüz bölgesine uygulansa da boyun, el, dekolte, el üstü ve diz çevresi gibi cildin farklı bölgelerine de uygulanabilir. Kısacası cilt problemlerinin görüldüğü her noktaya uygulamak için ideal bir yöntemdir.

Jalupro V-Lift Super Hydro uygulaması mezoterapi ya da nem dolgusu gibi uygulamalarla benzerlik gösterir. İşlem sırasında mikro iğneler kullanılır ve cilt temizlendikten sonra bu iğneler ile enjeksiyon gerçekleştirilir.

Uygulama öncesinde lokal anestezik kremler uygulandığı için herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmesi söz konusu değildir.

Uygulamanın süresi, uygulama bölgesinin genişliğine göre değişkenlik göstermekle birlikte, genellikle 15 ila 20 dakikadır. Kişiler uygulama sonrasında hem sosyal hayatlarına hem de iş hayatlarına dönebilir. Zaman zaman bölgesel şişlikler oluşsa da, bunlar 1 gün içerisinde kendiliğinden geçer.

Jalupro V-Lift Super Hydro herhangi bir risk içermez. Fakat uygulamanın alanında uzman ve deneyimli hekimler tarafından gerçekleştirilmesi büyük önem taşır.

jalupro v-lift super hydro nedir

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP