erkek-estetiği

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Estetik uygulamalar ile istenmeyen görüntülerin yerini daha etkili bir görünün alırken ayrıca zaman ile oluşan sorunlar da giderilebilmektedir. Erkeklerin en çok tercih ettiği estetikler nelerdir sorusunun yanıtı son derece geniştir.

Ameliyatlı ve ameliyatsız erkek estetikleri arasından yapılan seçimler öncesinde ise mutlak hekim ile istenen ve sonuçlar hakkında detaylı görüşülmesi gerekmektedir.

Kadınlara nazaran erkeklerde yapılacak olan estetik operasyonlarda mutlaka yüz hattının değişmemesi ve hatlarda yumuşamanın olmaması önemlidir.

Aşırı yapılacak ya da yanlış yapılacak olan bazı estetik operasyonlar doğal görünümün elde edilememesine etki edebilir.

O sebep ile gerçekleştirilecek olan uygulamalarda mutlaka hasta detaylı olarak bilgilendirilerek işlemlerin sonuçları hakkında bilgi sahibi olması sağlanmalıdır.

Ameliyatlı ya da ameliyatsız erkek estetiklerinde yüz ve tüm vücut için işlem yapılabilmektedir.

Uygulamalarda erkeğin kas yapısına zarar vermemek ile beraber istediği görüntünün de doğal görünüm ile elde edilmesi gerekir.

Bu işlemler için ise uzman hekim desteğinden yararlanılması son derece önem taşımaktadır.

İletişime Geç


Ameliyatsız Erkek Estetikleri

Erkeklerin estetiğe bakış açıları son yıllarda oldukça değişti. Eskiden erkek estetiğinden söz etmek mümkün bile olmaz iken günümüzde yüzde kırka varan bir artış ile estetik uygulamalarda erkeklerde yerini aldır. Erkek estetiğinin bu denli artmasında estetik çalışmaların kısa sürede yapılabilmesi ve doğal sonuçları sunması da yer alıyor.

Bu ise maskülen görüntünün zarar görmeden görsel anlamda daha iyi görünmeyi destekliyor.

Ameliyatsız erkek estetikleri çene ve burun dolgularının yanı sıra dermal dolgular olarak ifade edilebilir. Bunun yanı sıra erkek estetik uygulamalarında el gençleştirme ve gözaltı ışık dolgusu da sıklıkla tercih ediliyor.

Ameliyatsız erkek estetik uygulamalarında kaş kaldırma ve kaş arası çizgi uygulamalarına da yer açılabilmektedir. Uygulama işlemlerinde uzman hekim desteğinin alınması ise istenen sonuca ulaşılması açısından oldukça önemlidir.

Uzman gerekli olan muayene işlemleri sonrasında ihtiyaç duyulan işlem hakkında bilgi sunarak detayların bilinebilmesine olanak sunar.

Ameliyatlı Erkek Estetikleri

Ameliyatlı erkek estetikleri genel olarak vücut için uygulanmak ile beraber yüz için tercih edilenlerde yer alır. Erkek estetik uygulamalarında hızlı iyileşme ve kısa sürede uygulamanın gerçekleştirilmesi önemli bir detaydır. Ameliyatlı erkek estetiği uygulamalarında yağ çekme ve yağ enjeksiyonunun yanı sıra bel inceltme, meme estetiği, kalça küçültme gibi uygulamalar yer verilebilmektedir.

Bunun yanı sıra burun ve kulak estetiği operasyonları da erkek estetiğinde sıklıkla tercih edilen ameliyatlı estetikler arasında bulunuyor. Yüz çevresinde yapılacak olan başka ameliyatlı estetik ise göz kapağı ve yüz germe çalışmalarıdır.

Ameliyatlı erkek estetiği çalışmalarında istenen görüntünün elde edilmesi ve uygulama detaylarının kişiye detaylı olarak aktarılması ile gerçekleştirilir.

Hastanın genel kontrollerinin yapılması sonrasında konusunda uzman hekim tarafından ihtiyaç duyulan işlemlere yer verilerek istenen görselin elde edilmesi sağlanır.

Bu makaleler bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. İşlemin yapılıp yapılmadığını ve size uygun tedaviyi belirlemek için doktorunuzla görüşmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TOP