[yasr_visitor_votes size=”large”]

Megalift

Yıpratıcı iş kariyeri, güneş almayan binalar, aşırı stresli bir yaşam ile orta yaşını geçmiş kadın yada erkekler; günün birinde aynaya baktıklarında aniden ne kadar yıprandıklarının farkına varır ve paniklerler. Kendilerinde biyolojik yaşlanmalarından daha ileride bir yaşlanma görürler.

Bu aşırı yıpranmış dokuyu ve cildi tıbbın mucizevi güçlü uygulamaları ile geri çevirip taptazebir doku ve cilt oluşturmak mümkündür. Biz bunu
MEGA LİFT
ile sağlıyoruz.

Ciltteki yıpranma, sarkmalar ve elastikiyet kayıplarında zamanı geriye almak, bu sorunlardan geriye dönmek için planlanmış olan bu programda önce THERMAGE ‘ın eşsiz radyofrekans teknolojisi ile dokulardaki elastikiyet kayıplarından geriye dönüş için; tek bir seansta yara bere oluşmadan, günlük işler ve sosyal yaşamdan uzaklaşmadan uygulanabilmektedir. THERMAGE uygulamasından 7-10 gün sonra ACUPULSE FRAKSİYONEL CO2 Lazer ile cilt ve cilt altı dokularda yıların oluşturduğu derin kırışıklık, çökme, kabalaşma tamamen silinmekte mucize gibi bir cilt ve gençlik tablosu ortaya çıkmaktadır.

Bu iki uygulamayı matematiksel olarak örneklendirmek istersek her bir uygulama 1 değerinde ise, ikisinin koordineli ve birbirini tamamlayıcı uygulaması ile oluşan sonuç en az 4 bazen de 5 kat güçlü olabilmektedir. Bu iki uygulama birbirinin etkisini potansiyalize(güçlendirmektedir) etmektedir.

Her iki uygulama da tek seanstır.

Cerrahi işlemlere eşdeğer sonuç oluşturan bu uygulamalar kişininn sosyal yaşamını sekteye uğratmadığı için oldukça avantajlıdır.

Bu konuda doktorunuzla birlikte değerlendirme yapmak ve oluşacak sonuçlarla ilgili beklentileri görüşmek faydalı olacaktır.

Yazar: Doç. Dr. Erdem Güven
Nous écrivons à propos de nos patients.

Bir cevap yazın