[Toplam: 117 Ortalama: 4.9]

Göğüs Estetiği (Meme Estetiği) günümüzde oldukça tercih edilen estetik operasyonlardan biridir. Kadınlar için dik ve dolgun bir memeye sahip olmak güzelliğin olmazsa olmazıdır. Ancak anatomik olarak her kadının memesi istendiği şekil ve formda olmayabilir. Yapısal olarak çok küçük ya da çok büyük meme yapıları hastayı rahatsız edebilir. Bunların dışında doğum sonrası, yaşlanma ve kilo alıp verme sonucu oluşan sarkıklıklar da hastayı rahatsız edebilmektedir.

Göğüs Estetiği (Meme Estetiği) bu sorunların tümüne çare olabilmektedir.

Sarkan göğüslerin toparlanması, küçük memelerin büyütülmesi ve kanser sonucu kaybedilen göğüsün tekrar kazanılması gibi durumlarda bu girişim tercih edilir. Göğüs Estetiği (Meme Estetiği), tüm estetik ameliyatlarının en ön sırasında yer almaktadır. Estetik cerrahi alanında 2000’li senelerin başından bu yana gerçekleştirilen göğüs estetiği (meme estetiği) operasyonu sayısı 530 bini aşmıştır.

Göğüs Estetiği (Meme Estetiği) ameliyatları meme büyütme, meme küçültme, meme toparlama operasyonları ile hastanın vücut görüntüsünü değiştirip, estetik görünümüyle hastanın iyi hissetmesini sağlar. Meme estetiği ameliyatlarında, meme küçültme girişimde fazla yağ dokusunun alınarak hafif ve sıkı hale getirilir. Meme büyütme operasyonu ile şeklini güzelleştirmek, asimetriyi düzeltme amacıyla silikon – meme protezi yerleştirilmesi sağlanır. Meme toparlama operasyonlarında göğüs protezi ya da hastanın kendi meme dokusunun eklenmesiyle göğüs yeniden oluşturulur.

Göğüs Estetiği (Meme Estetiği) hastanın isteği üzerine kararlaştırılan fakat doktorun anatomik yapıya uygun gördüğü büyüklük ve şekilde olmalıdır. Meme estetiği operasyonları birçok kadını duygusal ve fiziksel olarak son derece tatmin edici bir operasyondur. Meme estetiği sonrasında sonuç hemen görülebilir fakat meme estetiği sonrası ödemin atılması ve gerçek neticeyi alabilmek için 1 sene beklenmesi gerekir.

Meme estetiği sonrasında 1 ay boyunca doktorun önerdiği korse giyilmelidir.

Girişim anatomik yapısından rahatsız olan herkes için uygundur. Emziren annelerin, emzirmeden bir yıl sonra göğüs estetiği olması daha uygun olacaktır. Süt kanallarının tamamen kapanması operasyonun başarısı ve hastanın sağlığı açısından çok daha iyi olacaktır.

Meme estetiği operasyonları erkeklerin de tercih ettiği girişimler arasındadır. Testosteron hormonunun azalmasına bağlı olarak meme büyümesi yaşayan erkekler Jinekomasti girişimini tercih ederler.

Yazar: Doç. Dr. Erdem Güven
Nous écrivons à propos de nos patients.

Meme Estetiği ve Göğüs Estetiği ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Meme estetiği ameliyatları, meme küçültme ve meme büyültme olarak ikiye ayrılabilir. Meme dikleştirme de bunların kombinasyonudur. Meme büyültme ve meme küçültme ameliyatlarında genellikle hastalarımız 3-4 gün içinde işlerine dönebilmektedirler. Ancak meme küçültme operasyonlarında biraz daha az ağrı olmakta ve bu hastalarımız çok daha rahat adapte olabilmektedirler.

Meme büyütme ameliyatlarında biraz daha baskı hissi olabilmektedir. Ancak bu his de 7-10 gün içinde geçebilmektedir. Meme estetiği ameliyatları meme vücudun dışında bir organ olduğu için içinden hayati bir damar,sinir ve ağrıyı ciddi derecede algılayan bir doku olmadığından dolayı çok ağrılı işlemler değildir. Bundan dolayı meme küçültme ameliyatlarından korkmak ve çekinmek gereksizdir. Doktorumuza güvenerek bir meme ameliyatından sonra hızlıca işinize geri dönebilirsiniz.

Meme estetiği operasyonlarında fiyatları belirleyen unsurlar, ameliyatı oluşturan unsurlardır. Yani ameliyatı yapacak olan hastanenin ne kadar iyi derecede bir hastane olması, ameliyatta kullanılan malzemelerin ne kadar iyi olduğu , eğer meme büyütme işlemi gerçekleştiriyorsak ameliyatta kullanılacak olan silikonun ne kadar bilindiği, iyi bir firmanın üretimi olduğu ve bu silikonun ömür boyu kullanılıp, kullanılmayacağı fiyatı belirleyen temel unsurlardır.

Meme estetiği ameliyatlarında özellikle iyi bir hastanenin seçilmesi çok çok büyük önem taşımaktadır. Çünkü hastalarımız sağlıksal olarak bir kayıp içinde değillerdir. Bir hastalıkla bize başvurmuyorlar. Kendileri sağlıklı olarak bize başvuruyorlar. Ameliyattan sonra da sağlıklı olarak hastaneden gitmeleri gerekmektedir.

Bundan dolayı gerçekten kendini ispat etmiş hastanelerde ameliyatın yapılması ameliyat sonrası komplikasyonların da o derece az olmasını getirmektedir. Bunun dışında kullanılacak silikonların kaliteli ve dünyaca bilinen silikon markalarının tercih edilmesiyle ömür boyu bir kullanım sağlanırken kullanım esnasında da bu silikonlarla ilgili problem yaşanma ihtimalini en aza indirgemektedir.

Meme estetiği operasyonlarından sonra his kaybı olup olmaması kişiden kişiye büyük farklılıklar göstermektedir. Özellikle meme büyütme ameliyatlarında his kaybı olma işlemi çok çok az görülen bir sıkıntıdır ve bundan dolayı hastalarımız çok az şikayet etmektedir.

Özellikle meme büyütme operasyonlarında meme altından yapılan işlemlerde meme ucunun hiçbir şekilde etkilenmediği ve his kaybının oluşmadığını izlemekteyiz. Bunun dışında da meme küçültme operasyonlarında da ameliyat tekniği, meme ucu hissinin kaybolup kaybolmamasıyla ilgili en önemli süreçlerden bir tanesidir. Uygulanacak tekniklerde meme ucuna gelen sinirlerin özellikle yerlerinin korunması ve ameliyat esnasında bu sinirlere özen gösterilmesiyle meme ucu hissinde bir değişiklik olmadığı hissindeyiz. Özellikle meme küçültme ameliyatlarında memenin çok büyük olması meme ucu hissinin de azalmasına neden olabilmektedir.

Büyük memeli hastalarda meme ucu hissinin de daha az olduğunu izlemekteyiz. Halbuki memeler küçültüldüğü zaman bazı hastalarımızda hissin daha da iyileştiğini izlemekteyiz.

Göğüs operayonları özellikle meme büyültme operasyonları ilerde yapılacak hamilelik ve bebek emzirmeye kesinlikle engel olmayacaktır. Bu şöyle açıklanabilir: bazı hastalarımız doğumdan sonra meme büyültme işlemlerini gerçekleştirmekteler ve bu hastalarımızda, hastamız doğum yapmış ve bebeğine süt vermiş. Daha sonrasında biz meme büyültme işlemini gerçekleştiriyoruz. Hastalarımız çok kolay bir şekilde diğer bebeklerini de emzirebilmektedirler.

Bunun dışında meme küçültme operasyonlarında ise hastanın süt vermesi hastanın süt kanallarının korunmasına bağlı olarak değişmektedir. Kullanmış olduğumuz tekniklerde süt kanallarını tamamen koruyan teknikler kullanmaktayız ve bundan dolayı eğer hastamız normalde süt verebiliyor, ve bu yeteneğe sahip ise hastamızın süt vermesinin bozulmadığını izlemekteyiz.

Süt kanalları memenin içinden çıkarak meme ucuna bir grup halinde gelebilmekteler ve bu meme ucuna gelen grubun yol üstünde kesintiye uğramamasıyla meme ucuna gelen sütün dışarıya akması sağlanabilmektedir. Bu şekilde ameliyatta süt kanallarının korunmasıyla süt verme yetisinin yerinde kaldığı tamamen hastalarımızın da kendi ifadesiyle ortaya çıkan bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cerrahi uzmanı Doç. Dr. Erdem Güven meme estetiği nasıl yapılır sorusunu cevapladı.

146 yorum

 • seyda

  google da göğüs estetiği yazdım ve map te ilk karşıma siz çıktınız ve onca yorula 5 yıldız olan tek doktordunuz. Öncelikli olarak sizi tebrik ederim. ameliyat fiyatlarını öğrenebilir miyim

  • Doç. Dr. Erdem Güven

   Şeyda hanım değerli yorumunuz için teşekkür ederim. ameliyatıyla alakalı fiyat bilgileri mail adresinize gönderildi. Randevu alarak ücretsiz muayeneye gelebilirsiniz.

 • gülnaz

  meme estetiği fiyatlarını öğrenebilir miyim

  • Doç. Dr. Erdem Güven

   Merhaba Gülnaz hanım meme estetiği denince bir çok estetik operasyonu kapsamaktadır. , göğüs küçültme, göğüs dikleştime vb bunlarla alakalı hem detaylı bilgi almak görüşmek için ücretsiz muayene randevusu alarak muayeneye gelebilirsiniz. Yada telefonla daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Teşekkürler

 • petek

  Göğüs estetiği olmak için bir çok doktorun sitesini inceledim, forumlara baktım, videolar izledim, yorumları okudum ve operasyon geçiren bayanların videolarını izledim. Sonuçta bir kaç doktor arasında tercih yapmam gerekiyor. Sanki ibre sizden yana beni en çok etkileyen de sosyal medyadaki hasta yorularınız oldu hem cerrah olarak hem bilgi olarak hemde iletişim olarak butun hastalarınız sizi tavsiye etmiş.

  • Doç. Dr. Erdem Güven

   Merhaba Petek hanım öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Ücretsiz randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz. Karar vermeniz daha da kolaylaşır.

 • serap

  yazılan güzel yorumları okuyunca ne yazayım bilemedim. Dr erdem beye operasyonu oldum ve çok memnunun teşekkür ederim.

  • Doç. Dr. Erdem Güven

   Serap Hanım iyi dilekleriniz için bende size teşekkür ederim. ameliyatı sonucundan memnun kalmanız ve geri bildiriminiz için de ayrıyeten teşekkürler

 • şirin ateş

  ben 7 ay önce göğüs estetiği oldum göğüslerime silikon taktırdım fakat memnun değilim. Size gelsem silikonları değiştirebilirmiyiz biraz daha küçük göğüslerim olsun ve daha doğal dursun istiyorum Bu silikonlar baya büyük oldu ve sanki herkesin gözü göğüslerimde. 7 ay yeniden estetik olmak için yeterli mi yoksa biraz daha beklemelimiyim. Özelden cevap yazarsanız sevinirim. Birde ameliyatı fiyatı nedir.

  • Doç. Dr. Erdem Güven

   Merhaba Şirin hanım arkadaşlar sizin mail adresinize iletişim bilgilerimizi gönderdiler. Bize hem o bilgilerden hemde drerdemguven.com adresinden ulaşabilir göğüs estetiği için ücretsiz muayene randevusu alabilirsiniz.

 • Ayşen kerpeli

  Sihitli eller ve sihirli göğüs estetiği çok teşekkğrler erdem hocam harikasınız

  • Doç. Dr. Erdem Güven

   Ayşen HAnım merhaba göğüs estetiği ameliyatından olan memnuniyetiniz ve bunu paylaşmanız bizim için de büyük mutluluk. Teşekkürler.

 • Şennur

  Göğüs estetiği yaptırdığomda en büyük korkum bakıldığında çokndikkat çekmesi be bağır bağır ben ameliyatı oldum demesi idi. Bu çekşncemi doktor beye anlattım ve sen rahat sonuç ol istediğin gibi olacak dedi. Sonuçbtam şstediğğm gibi harika göğüsler ve doğal görünüm. Teşekkğrler erdem bey

 • ayşegül

  Gerçekten ilginiz alakanız çok iyi güzel yüreğiniz dert görmesin. Ben size gelmek istiyorum göğüs estetiği DM den sorduğum bütün sorulara yoğunluğunuza rağmen cevap vermeniz ayrı bir incelik. Çok teşekkür ediyorum.

 • şeyma

  sizin ameliyattan önceki konuşmanız benim kesinlikle pozitif ve korkusuz ameliyata girmeme sebep oldu. deri koruyucu mastektomi ile silikon yaptınız. yaptığınız iş sonucu kanser psikolojisine hiç giredim. isminiz gibi güven veriyorsunuz meme onarımı ve meme estetiği için teşekkürler.

 • şeyma

  sevgili hocam sizinle gurur duyuyoruz. Ayşenin göğüsleri çok güzel oldu. Hiç iz yok revizyonda da müthişsiniz. Ellerinize sağlık hocam. benim burum revizyonuma bir konsültasyon rica edeceğim sizde.

 • ferda yılmazmail.com

  Dr Erdem beye göğüs estetiği daha doğrusu ameliyatı oldum ve ikinci gün giyinip sokağa dolaşmaya çıktım. İlk geceyi çok hafif ağrılarla geçirdim ve sonrası müthişti. Sağolun doktor bey. size minnettarım. Teşekkürler

 • fatma betül eser

  videonuzu izlediğim de ameliyatı yaptırdığımda aynı zamanda meme dikleştirme nin de gerçekleştirildiğini anladım. Zannedersem yanlış anlamadım. Ve bu ameliyattan sonra 2-3 içinde normal işime geri dönebiliyorum. Hastanede ayı gun yada bir sonraki gün taburcu oluyorum. gayet kolay gözüküyor.

 • sevtap şen

  Merhaba doktor bey ben avusturyadan yazıyorum. Göğüs estetiği yaptırmak istiyorum, ameliyatı olacağım. Türkiyeye geldiğimde beni hava alanından aldırabilme ve otele oradanda hastaneye serviste sizin elemanlarınız var mı yoksa butun ulaşım ve konaklamayı ben mi ayarlamak zorundayım.

 • hülya çalık

  ben ameliyatı olmak istiyorum ama çok kararsızım. Eğer ameliyat sonrası göğüs estetiğimi beğenmezsem tekrar ameliyat olarak biraz daha büyültebilir yada küçültebilir miyim vede ikinci operasyonu ne kadar sonra olunabilir.

 • Gonca Temur

  Merhaba, ben erdem beye göğüs estetiği yaptırdım ve çok mutluyum göğüslerimden çok memnunum. Önceden denize giremezdim, bikini giyemezdim ama şimdi istediğimi yapıyorum. Çok sağolun hocam. Teşekkür ederim

 • Esma dak

  Merhaba göğüs estetiği ameliyatı olduktan sonra herhangi bir diyet uygulamam gerekiyormu ve korse benzeri şey takıyormuyuz takıyorsak kaç gün sonra çıkarabilirim ve denize ne zaman girmem gerekiyor. Teşekkür ederim.

 • feyza elmaci

  gogus estetigi yaptirdigimizda cocuk dogurmak riskli mi daha dogrusu cocugumu emzirebilirmiyim yoksa meme estetiginden sonra sur gelmesinde bir sikinti olur mu

 • ferda karaman

  yaklaşık 1 saat i geçkin bir süre araştırma yaptım ve doc.dr.erdem guven bey sizinle alakalı yorumları okudum başka doktorların yorumlarını okudum. Evet göğüs estetiği ameliyatında size gelmeye karar verdim. ameliyatı olmak istiyorum hastalarınız her biri ayrı ayrı sizi övmüş. Sosyal medya ve bazı sitelerde hep sizden iyi bahsedilmiş. Hem mesleki hemde insani yanınız çok kuvvetli. Sizi tebrik ediyorum ve sizin gibi bir hekime ameliyat olma şansımın olduğuna memnunum.

 • eslem kara

  göğüs estetiği ameliyatı için randevu almak istiyorum. , göğüs küçültme yada dikleştirme ameliyatları her biri ayrı ayrı mı oluyor yoksa ben göğüslerim şu ölçüde olsun ve aynı zamanda biraz daha dik görünsün dediğimde bu mümkün mü. Çok az bir göğsümde büyüme istiyorum bu silikonsuz olabilir mi.

 • Öznur Esengül

  Ben göğüs estetiği yaptırmak istiyorum ancak korkuyorum. Erdem beyin bu makalesini okudum ve yorumlarda bana çok iyi geldi. Erdem beye göğüs estetiği yaptırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Derya Deniz

  Ben 2 yıldır meme estetiği yaptırmak istiyodum fakat korkuyordum. Bir akrabam vasıtasıyla erdem beyi buldum ve ameliyatımı ona yaptırdım. Bu kadar rahat geçiceğini bilsem erdem beye daha önce gelirdim. Ameliyattan sonra hiç ağrım olmadı. Teşekkür ederim hocam.

 • Cemre Sürgün

  Ben erdem beye yaptırdım ameliyatımı allah razı olsun çok memnunum. Önceden çok şikayetçiydim. Ama şimdi çok güzel görünüyor. Herkese tavsiye ederim. Maliyeti bana göre uygundu. Teşekkür ederim hocam.

 • Bade Nur

  Göğüs estetiği olduktan sonra önereceğiniz giysiler varmı yoksa normal kıyafetlerimizden de giyebiliyormuyuz ve bu arada göğüs estetiği olurken karın germe ameliyatıda yapıyormusunuz.

 • Aksu Akel

  Merhaba ben göğüs estetiği olmak istiyorum ama şuan çocuğum yok ileride düşünüyorum ameliyat olsam ileride bebeği emzirirken bir sorun çıkarmı diye korkuyorum ama şu halimden de memnun değilim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Tülin Ayla

  Merhaba ameliyatı yaptırmak istiyorum. Silikonları kaç yılda değiştirmem gerekiyor ve ameliyattan kaç gün sonra günlük yaşantıma dönebilirim. ile birlikte dikleştirmede yaptırabilirmiyim ve bu ikisinin aynı ameliyattaki fiyatını söylermisiniz.

 • Peri Çorum

  Hocam merhaba ben 2 ay önce doğum yaptım. Göğüslerimi küçülttürmek istiyorum. Şimdi ameliyat olursam süt kanallarına zarar gelirmi ve bebeğimi emzirebilirmiyim. Teşekkür ederim.

 • Jülide İzgi

  Hocam merhaba ben size göğüs estetiği yaptırmıştım. Çok memnunum. Dediğiniz gibi hiç ağrım olmadı. Ameliyat olduktan sonra günlük yaşantıma döndüm. Sayenizde daha mutluyum. Dışarıda öz güvenle dolaşabiliyorum. Bunların hepsi sizin sayenizde. Çok teşekkür ederim hocam.

 • İpek Kardelen

  Hocam merhaba benim kanser dolayısıyla iki göğsümde alındı. Sizin internetteki yorumlarınızı okudum. Göğüslerimi size yaptırmak istiyorum fakat bu konuda endişeliyim. İki göğsümde orantılı olmazsa diye korkuyorum. Sizden bunun hakkında bilgi istiyorum hocam. Teşekkür ederim.

 • Asude Okşar

  Hocam merhaba.Ben hamileyim ve göğüslerim biraz küçük. Büyütmek istiyorum. Hamilelikten öncemi olmalıyım yoksa hamileyken de olabilirmiyim. Bir kaç doktora sordum ve süt kanallarına zarar geleceğini ve hamilelikten sonra ameliyat olmamı tavsiye ettiler sizcede öylemi. Cevap verirseniz teşekkür ederim.

 • Zehra Yardımcı

  Hocam merhaba ben göğüslerimden şikayetçiyim. fazla kilom var herkes spora git diyor ama ben emin değilim. Size muayeme olmak istiyorum. Göğüs estetiği fiyatlarını söylermisiniz ve ameliyat olduktan sonra ne zaman günlük yaşantıma dönebilirim.

 • Burçin Çiçek

  Hocam ben 21 yaşındayım göğüslerimi büyütmek istiyorum. Herkes belli bir yaşa kadar beklememi söylüyor fakat ben bu durumdan rahatsızım. Size gelen yorumları okudum ve ameliyatımı size yaptırmak istiyorum. Bununla ilgili beni bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

 • Açelya Doğan

  Erdem beye göğüs estetiği ameliyatımı yaptırdım. Ağrım falan olmadı çok memnunum. Erdem beye liposuction ameliyatımı yaptırmayıda düşünüyorum. Hocam gerçekten teşekkür ederim. Alanınızda başarılı bir doktorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

 • şerife

  Göğüs estetiği yaptırmak istiyorum. Aslına bakarsanız göğüslerimde sarkmalar var bunun için göğüs dikleştirme istiyorum. Fakat şu an ideal kilomda 5 kilo karadar fazlam var önce kilo verip sonramı ameliyat olmalıyım yoksa çok önem arzetmez şimdi olsam sonra kilo vermeye devam etsemde göğüslerimde sarkma olur mu olmaz mı.

 • Cemre çalışkan

  Göğüs estetiği yaptırmak için araştırmalarımda en çok beni korkutan ameliyatından sonra hastaların ağrıdan şikayetçi olmaları. Gakat sizinle alakalı yorumları okuduğumda hastaların ağrı dan şikayetçi olmadıklarını gördüm. Siz garklı bşr teknik mi uyguluyorsunuz yoksa bilemedim fark nedir. Ücretsiz tandevu var sanırım size muayene olmak şstiyorım

 • aycan

  Merhaba DOktor bey, ben geçen yıl başka bir doktora ameliyatı oluştum. Artık herkesin gözünün göğüslerime kaydığını hissediyor ve rahatsız oluyorum. Sİlikonları daha küçükleri ile değiştirmek istiyıorum. mümkün müdür. Bu sil
  konların alınıp yerine daha küçük silikon takıldığında sarkma olur mu olursa u göğüsteki sarkma göğüs dikleştirme operasyonu ile halledilebilir mi. Ne tavsiye edersiniz.

 • Elka

  Merhaba doktor benim gogsum cokda buyum deyil normal amma cook yumuwak sert deyil ne apayim sizce

 • sevda mert

  Göğüs estetiği yaptırdığımda benim göğsüm de fotoğraftaki hatun gibi olacakmı.

 • semiha nur çakır

  Merhaba doktor bey, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler çok faydalı buldum. Göğüs estetiği fiyatlarından da az çok basetseymişsiniz daha iyi olurmus.

 • asude selin çakır

  göğüs estetiği ameliyatı bir kadın için harika bir şey, iyiki varsınız doktorlar. Göğüs estetiği olduktan sonra göğüslerde tekrar sarkma oluyor mu yada kaç yıl sonra tekrar göğüs dikleştirme ameliyatı olmak gerekir

 • selma sevim

  sitenizdeki göğüs estetiği, göğüs büyüme ve karın germe ile alakalı yazıları okuyup videoları izledim çok güzel bilgiler vermişsiniz. Teşekkür ederim. Tek eksik fiyatlardan hiç bahsedilmiyor

 • ilknur Sevimli

  Merhaba dr bey operasyonunda iyileşme süreci nedir. Kaç günde ağrılarımız geçer ve normal iş hayatımıza geri dönebiliriz. Bir de ameliyat fiyatları nekardar. Göğüs büyültülürken Aynı anda göğüs dikleştirilebilir mi.

 • Betül kara

  Merhaba dr bey brn 18 yaşındayım göğüs büyültme operasyonu yaptırmalımıyım yoksa spor yada başka bir şekildee bu ysşta göğüslerim biraz daha büyür mu. amelşyatı için en az kaç yaşında olmalıyım

 • sevtap ergen

  Bloklardaki yorumlarda operasyonundan sonra ağrıların şiddetli ve uzun süreli olduğu yazıyor fakat sizin sosyal medyadaki vdeoda ve yorularda bu ağrıların o kadar şiddetli olmadığı belirtiliyor bizler kime nasıl inanacağız.

 • Neşe elmalı

  Geçen yıl dr beye ameliyatı olmuştum. Her konusu geçtiğinde gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 • fadime türkoğlu

  harikasın doktor bey herşey için teşekkürler. Göğüs estetiği bir kadın için vazgeçilmezdir.

 • Şeyma Elmas

  Doktor Erdem bey işinde müthiş, muayene olduğumda gerekli bilgileri fazlasıyla aldım ilgisi ve tutumuyla benim tüm sorularımı cevaplamasıyla doktorumu buldum dedim. İnşaallah kendisine en kısa zamanda operasyonumu yaptıracacağım

 • Melek Sarıoğlu

  Erdem beye ameliyatı yaptırdım. Ameliyat sonrası bloklarda ve sitelerden okuduğum ağrılar olmadı. Ameliyat sonrasının bu kadar kolay olduğunu bilseydim asla bu kadar beklemezdim Korkularım yersizmiş. Teşekkür ederim doktorum.

 • Nefise

  Göğüs estetiği olduktan sonra memede sarkma meydana gelirmi?

 • Gonca

  Göğüs estetiği hakkında kafamda düşünceler vardı ama yazınızı okuduktan sonra her şey yerine oturdu. Çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

 • Ceyda

  Göğüs estetiği hakkındaki yazınız çok güzel olmuş. Sizin sayenizde bende bilgi sahibi oldum. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın