Ameliyatsız Yüz Germe

Günümüzde Anti-Aging kavramını önemsemeyen kalmamıştır. Bu kavram hem kadınların hem de erkeklerin önemsediği sadece güzelleşme ya da yıllara meydan okuma arzusunun dışında kişinin psikolojisini olumlu etkilemek, kendi iç barışını arttırmak, kariyerini uzatmak, hayatın tam içinde olma arzusunu arttırma, yaşlanmanın hissedilmesinin getirdiği depressif ruh halinden kurtulma arzusudur.

Anti-Aging kavramı yaşlanma saatinin yavaşlatılması, durdurulması hatta geriye çalıştırılmasıdır. Vücüdun fit olması ve her gün bakıp gördüğümüz ve dışarıdan her an görülen yüzümüzde yılların oluşturduğu kırışıklıklar, çökmeler ve sarkmaların giderilmesi yaşam motivasyonu açısından son derce önemlidir.

Son yıllarda gelişen teknolojik ilerlemelerle artık bu sorunlar bir doktor muayanesi süresinde, ağrısız, acısız ve çok kısa iyileşme sürelerinde yüksek tatmin düzeyinde elde edilmektedir.

Artık kadın ya da erkek kendisinde oluşan yaşlanma belirtilerinden kurtulmak için kişiyi uzun süreli iş ve sosyal yaşamından uzaklaştıran cesurca karar vermeyi gerektiren cerrahi yüz germe operasyonlarına mahkum değildir. Ameliyatsız yüz germe ve gençleştirme tekniklerinin başarılı sonuçları, ameliyatı gençleştirmede tek alternatif olmaktan çıkarmıştır.

AMELİYATSIZ YÜZ GENÇLEŞTİRMEDE KULLANILAN YÖNTEMLER

ACUPULSE FRAKSİYONEL KARBONDİOKSİT LAZER
– THERMAGE
– POLLOGEN
– MEGALİFT (THERMAGE+ACUPULSE)
– FİBROBLAST LİFT
– NATURE LİFT
– FRESH LİFT
– DOLGULAR
– BOTOX
– MESOLİFT
– MİKRO DERMABRAZYON

DOÇ. DR. ERDEM GÜVEN
Bize Ulaşın